Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy - oblast Balaton - Maďarsko 2020, 2021

Balaton - Blatenské jezero představovalo v dobách socialismu oblíbený cíl a mnoha rekreantům nahrazovalo moře. Je to největší sladkovodní jezero Evropy. I v současnosti přítahuje turisty, protože kromě koupání v příjemně teplé a mělké vodě, odpočinku na travnatých březích a posezení v maďarských čárdách mohou objevovat památky a zajmavosti okolí - kraj byl osídlen už za starého Říma a je v něm rozeseto množství historických městeček, hradů a zámků - zvláště v nedaleké pahorkatině Bakoňský les. Při západním břehu sídlí v rákosinách množství vzácného vodního ptactva a nachází se tu unikátní rezervace volně žijících zubrů, na svazích nad vesnicí Badacsony zraje výborné víno.

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte "objednat" nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné.

oblast Balaton - Maďarsko - 2020, 2021 výpis zájezdů:

FILTROVATVyberte oblast destinace Maďarsko
načítám data

Zájezdy oblast Balaton - související články:

Termální lázně Sárvár

Termální lázně Sárvár jsou spojené přímo s arboretem hradu Nádasdy. Kryté i venkovní bazény, skluzavky. Z místního pramene se získává sůl, tzv. sárvárské termální krystaly známé po celém světě. Místo pro rekreaci anebo alespoň pro osvěžení a odpočinek na poznávacích zájezdech do maďarského Zadunají. Zobrazit celý článek
Newsletter
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu