Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy - oblast Balaton - Maďarsko 2024, 2025

Balaton - Blatenské jezero představovalo v dobách socialismu oblíbený cíl a mnoha rekreantům nahrazovalo moře. Je to největší sladkovodní jezero Evropy. I v současnosti přítahuje turisty, protože kromě koupání v příjemně teplé a mělké vodě, odpočinku na travnatých březích a posezení v maďarských čárdách mohou objevovat památky a zajmavosti okolí - kraj byl osídlen už za starého Říma a je v něm rozeseto množství historických městeček, hradů a zámků - zvláště v nedaleké pahorkatině Bakoňský les. Při západním břehu sídlí v rákosinách množství vzácného vodního ptactva a nachází se tu unikátní rezervace volně žijících zubrů, na svazích nad vesnicí Badacsony zraje výborné víno.

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

oblast Balaton - Maďarsko - 2024, 2025 výpis zájezdů:

FILTROVATVyberte oblast destinace Maďarsko
načítám data

Zájezdy oblast Balaton - související články:

Termální lázně Sárvár

Termální lázně Sárvár jsou spojené přímo s arboretem hradu Nádasdy. Kryté i venkovní bazény, skluzavky. Z místního pramene se získává sůl, tzv. sárvárské termální krystaly známé po celém světě. Místo pro rekreaci anebo alespoň pro osvěžení a odpočinek na poznávacích zájezdech do maďarského Zadunají. Zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu