Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy - Bavorsko - Německo 2024, 2025

Svobodný stát Bavorsko je územně největší ze šestnácti spolkových zemí Spolkové republiky Německo.. Hlavním městem je Mnichov (München), kde se snoubí výhody rušné metropole s poklidnou atmosférou. Bavorskem protéká Dunaj i řada jiných řek jako je Inn, Lech, Mohan. Bavorsko je obdivováno díky krásné a čisté přírodě, pivu a klobásám a tradiční lidové architektuře. Leží zde bývalá svobodná ašská města, jako Nördlingen, Norimberk a další. V Bavorsku jsou krásná jezera, která lákají vyznavače vodních sportů, zatímco Bavorský les nabízí okouzlující přírodu. Městečka a vesnice se honosí skvostnými památkami. Na jihu, v Alpách jsou lyžařská centra z nichž nejvýznamnější je Garmisch-Partenkirchen. V Alpách se také nachází řada krásných jezer a na hranicích s Rakouskem leží i nejvyšší hora Německa Zugspitze (2962 m).

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

Doporučujeme:

Bavorsko - Německo - 2024, 2025 výpis zájezdů:

FILTROVATVyberte oblast destinace Německo Vyberte podoblast destinace Německo
načítám data

test popisu nakonec Bavorsko

Zájezdy Bavorsko - související články:

Národní park Berchtesgaden

V jihovýchodním cípu Německa leží Berchtesgadenské Alpy, které jsou chráněny stejnojmenným národním parkem. Jde o masiv triasových vápenců a tak jsou všude vidět bílé štíty. Nedosahují sice výšek jiných částí Alp (nejvyšší vrchol Watzmann má 2.713 m), ale krásy mají spoustu. Pohoří je výrazně členité, s hlubokými údolími a strmými štíty a vše dotvářejí hojná ledovcová jezera. Největší z nich, Königssee (521 ha) leží pod východní stěnou Watzmannu, je hluboké až 190 metrů a téměř 8 km dlouhé. Na ostrůvku uprostřed je poutní kostelík sv. Bartoloměje z roku 1134. Berchtesgaden je velmi oblíbený cíl poznávacích zájezdů do oblasti Alp.

Zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu