Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Vlakem za poznáním - Poznávací zájezdy s dopravou vlakem 2024, 2025

Cesty vlakem pro fanoušky a nadšence současné i nostalgické železnice. Nabízíme vám zájezdy s rozmanitou ochutnávkou evropských i tuzemských vlaků. Cesty lze absolvovat i výhradně po železnici (komfortně s využitím soukromých dopravců Leo express, Regiojet nebo nejlepších vlaků národních dopravců … Pendolino, Railjet atd.) či s využitím autokaru pro hlavní přesun a zajímavých vlaků pro poznávání úchvatných děl železničního stavitelství i okolní krajiny - úzkokolejky, zubačky, horské a ledovcové expresy, panoramatické či nostalgické vláčky.
Pokud máte rádi rychlost, komfort a kvalitní služby a chcete spojit náklonnost k železnici s kvalitním prožitkem, tak vyzkoušejte poznávací zájezdy výhradně vlakem. Čeká na vás vysoce kvalitní úroveň služeb, moderní technické zázemí a rychlé i pohodlné cestování.
Na vybraných zájezdech na vás čeká nejsympatičtější a také nejmladší železniční dopravce Leo express, kde vás vlakové jednotky překvapí rychlostí, velkou akcelerací a lehkostí jízdy.
Dále Regiojet s ověřenými rakouskými vozy, případně novými moderními velkoprostorovými vozy, národního dopravce ČD s naklápějící jednotkou - Pendolino dosahující vyšších rychlostí oproti běžným vlakům či nejnovější akvizice ČD - ucelené moderní jednotky Railjet od německého výrobce Siemens, které zaručují klidnou jízdu a mohou dosahovat v provozu rychlostí až 230 km/

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".
FILTROVAT
Vyberte si kategorii zájezdů Vlakem za poznáním podle zaměření:

načítám data

Zájezdy Poznávací zájezdy s dopravou vlakem - související články:

Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu