Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy Norimberk - Bavorsko - Německo 2024, 2025

Norimberk je v dnešní době znám jako ráj milovníků klobás, perníku a vánočních trhů, ale Norimberk je i významné město v dějinách Německa. Nestarší záznamy o Norimberku pocházejí z roku 1050, kdy byl kupeckou osadou. V roce 1471 se tu narodil Albrech Dürer. Norimberk byl důležitým střediskem polygrafického (tiskařského) průmyslu, byla tu vytištěna díla Koperníka nebo Komenského. V 19.století byl Norimberk ohniskem pangermanismu a v letech 1945 -49 se tu odehrávaly procesy s nacistickými zločinci. Dnes historické jádro se středověkými hradbami láká turisty a Norimberk je správním centrem regionu.

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

Norimberk - Bavorsko - Německo - 2024, 2025 výpis zájezdů:

FILTROVAT
Vyberte oblast destinace Německo Vyberte podoblast destinace Německo
načítám data

test popis na konec

Zájezdy Norimberk - související články:

Poznejte Norimberk

Norimberk je město se staletou a slavnou historií. obnovené historické centrum i významná muzea připomínají éru říšských sněmů, bohatství svobodného města a centra obchodu a podobu ulic, v nichž žil Albrecht Dürer. Kromě toho proslul Norimberk gastronomickými specialitami – grilovanými klobáskami a lahodným tradičním perníkem. Zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu