Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Všeobecné smluvní podmínky pro účast na zájezdech CK Geops (VSP)

Vážení zákazníci, rádi bychom vás ujistili, že uděláme vše proto, abychom vám zajistili co nejpříjemnější dovolenou. Protože si vážíme všech zákazníků, předpokládáme za samozřejmé poskytnout vám co nejvíce informací o našich smluvních podmínkách. Vzhledem k tomu, že představy jednotlivých zákazníků mohou být odlišné, jsou v podmínkách srozumitelně vymezena vzájemná práva a povinnosti vznikající mezi klientem a cestovní kanceláří. Úplné znění podmínek obdržíte také s návrhem Smlouvy o zájezdu a to nejčastěji ve formě odkazu v e-mailu o potvrzení rezervace. Případně Vám podmínky rádi předáme osobně na některé z našich poboček nebo si je můžete prostudovat v pohodlí domova na této webové stránce.

Informace ve všeobecných smluvních podmínkách popisují podrobněji, co je obsahem vašeho zájezdu, jak je to s cenou zájezdu, pojištěním a spoustu dalších užitečných informací. Před rezervací zájezdu si pečlivě prostudujte všeobecné smluvní podmínky a informace o zájezdu.

sezóna 2024:

VSP - Všeobecné smluvní podmínky 2024 2xA4 (pdf) s kartičkou pojištění záruky CK

další soubory ke stažení:

Smlouva o zájezdu-potvrzení o zájezdu včetně VSP 2020 (pdf)
stáhnout dokument Smlouva o zájezdu-potvrzení o zájezdu Smlouva o zájezdu-potvrzení o zájezdu včetně VSP (xls) vyplňovací

certifikát o pojištění pro případ úpadku CK na rok 2024 Certifikát o uzavřené pojistné smlouvě o zajištění záruky pro případ úpadku CK na sezónu 2024 (pdf)

programy ke stažení:
Acrobat Reader (program pro čtení souborů ve formátu pdf)

Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu