Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy s turistikou - Zájezdy s celodenní turistikou 2024, 2025

Pro milovníky přírody a vyznavače aktivní dovolené nabízíme zájezdy s turistikou: jak pěší turistikou, tak cykloturistikou.

Co všechno vám zájezdy s turistikou nabízejí?

Především jsou zde naše pohodové týdny v horách - letní dovolené s každodenní turistikou v krásné krajině a příjemným ubytováním v pohodlných hotelích. Jedná se převážně o turistiku v Alpách, ale na výběr jsou i jiné atraktivní oblasti, třeba hory Balkánu.
Pro ty, kteří dávají přednost poznávání, zpestřenému vycházkami v přírodě, nabízíme řadu poznávacích zájezdů s lehkou až střední turistikou do mnoha atraktivních destinací. Poznáte národní parky a rezervace Evropy, a to nejen v horách a lesích, ale i v krasových oblastech nebo na pobřeží (třeba národní park Cinque Terre).
Pro vyznavače pobytů v přírodě jsou určeny stanové zájezdy s turistikou.
A cyklisté si mohou vybrat ze zájezdů po oblíbených cyklostezkách Rakouska, Německa či Maďarska.

Vyberte si zájezdy s turistikou podle destinací

Zájezdy s turistikou směřují samozřejmě do alpských zemí - do Rakouska, Itálie, Švýcarska, Francie i Slovinska, na Balkán (Černá Hora, Makedonie, Albánie), na Slovensko, ale také za přírodními krásami Anglie a SkotskaPolska či zemí Skandinávie. Můžete si vybrat zájezdy s turistikou v pohádkových Dolomitech, Pyrenejích, okolí Matterhornu, Julských Alpách, Vysokých Tatrách, v tajuplném pohoří Harz, zelených Vogézách, v úchvatném pohoří Durmitor nebo v horách a lesích italské Kalábrie...


Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".
FILTROVAT
Vyberte si kategorii zájezdů Zájezdy s turistikou podle zaměření:

Zájezdy s celodenní turistikou 2024, 2025 - výpis zájezdů:

Výběr zájezdu podle zemí: Výběr zájezdu podle oblasti:
načítám data
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu