Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy - Česká republika 2024, 2025

Víkendy, jednodenní zájezdy i týdenní dovolená v České republice. Za poznáváním, turistikou a rekreací není třeba jezdit daleko, naše země je bohatá na kulturní památky i přírodní krásy. Jeseníky, Šumava, Český ráj, Chodsko, Podyjí, západočeský lázeňský kraj, jižní Čechy a Třeboňsko, Vysočina... Vybírat je z čeho, Oblíbené jsou také víkendy a prodloužené víkendy, které začínají návštěvou nějaké atraktivní lokality v Čechách nebo na Moravě (Kroměříž, vinné sklípky na Znojemsku, Lednice) a pokračují výletem za hranice - např. do Vídně, Budapešti či Krakova.


Jaro 2020 nás cestovatele nemile překvapilo celosvětovou pro poznávání světa zničující pandemií. Cestování ale mají Češi v krvi. Je to příležitost poznávat krásy krajů naší vlasti. Průběžně připravujeme další poznávací zájezdy po Čechách a upravujeme na blízké měsíce 2020 českou variantu pro dny programu za hranice ČR. Místo pobytů u moře využijte pobyty v ČR. Vyberte některý hotel s bazénem a wellness, ubytování v horách či ve vinařské oblasti, chaty a chalupy po celé České republice a prožijte si tak letošní dovolenou s rodinou, dětmi, vnoučaty nebo blízkými přáteli naplno.

Mottem těchto aktuálních zájezdů ať se stane:“ Všude dobře, v Čechách nejlíp“

Máme pro Vás bohatou nabídku zájezdů autobusem, vlakem i pobytů na vlastní dopravu.

 


Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

Česká republika - 2024, 2025 výpis zájezdů:

FILTROVAT
Vyberte oblast destinace Česká republika
načítám data

Zájezdy Česká republika - související články:

Po stopách Schwarzenbergů - Knížecí svatba

Schwarzenbergové si vznešenou nevěstu pojistili diamanty

Ples u vídeňského dvora se leskne v záři svic, jejichž světlo ještě umocňují umělecky broušené lustry. Dále se odráží v diadémech a výšivkách zlatými a stříbrnými nitěmi na šatech dam. Největší nádhera roku byla právě zahájena.

  Zobrazit celý článek

Národní park Podyjí

Leží na jihu Moravy při hranicích s Rakouskem mezi Znojmem a Vranovem nad Dyjí (63 km2). Jeho osu (a státní hranici) tvoří asi 42 km úsek klikatě meandrující Dyje, která zde vytváří hluboce zaříznuté údolí s úzkými bočními údolíčky, skalními stěnami, sutěmi a fantastickými scenériemi ve všech obdobích roku. Téměř 90 % plochy parku tvoří lesy. Většinou dubohabřiny, na západě i jedlobučiny a také vysázené borové a modřínové porosty.  Jde o prakticky nedotčené říční údolí bez zástavby, které se zachovalo neporušené díky existenci pohraničního pásma.

Zobrazit celý článek

Národní park Šumava

Náš největší národní park (690 km2) leží při hranicích s Rakouskem a Německem a chrání převážnou část pohoří Šumava. Podloží tvoří krystalinikum moldanubika (svory, ruly a žuly) prvohorního a prahorního stáří. Z německé strany navazuje národní park Bavorský les. Podnebí je vlhké, poměrně drsné. Asi 80% plochy parku ještě před pár lety pokrýval les. Dnes bohužel na velkých plochách centrální Šumavy stojí jen suché pahýly nebo pařezy, mezi nimi však postupně vzniká nový les.

Zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu