Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy za vínem a gastronomií - Slavnosti vína a gastronomie 2020, 2021

Gastronomie, víno a tradice nerozlučně patří ke slavnostem Evropy.
Vždyť ke správné slavnosti patří dobré jídlo a pití a mnohé slavnosti jsou zaměřeny přímo na gastronomické prožitky. Ve vinařských oblastech se tradičně slaví vinobraní - s CK GEOPS můžete navštívit slavnosti v Alsasku, maďarském Tokaji, Dolním Rakousku i Švýcarsku. Francie slaví rovněž slavnost nového vína Beaujolais Nouveau. V Mnichově se pořádá proslulý říjnový svátek piva – Oktoberfest.
Chcete zažít speciální gastronomické slavnosti? Je opravdu z čeho vybírat:
V Maďarsku můžete navštívit slavnosti klobás, ve Švýcarsku slavnosti sýra, v Dolním Rakousku makové slavnosti, v Jižním Tyrolsku jablečné slavnosti, v Alsasku festival hub, v Itálii lákavý festival čokolády, v Německu např. festival vánočních štol v Drážďanech. Možností je plno, všechny slibují víkend plný dobrého jídla, skvělé podívané a veselé zábavy.
Řada gastronomických slavností je spojena s folklórními vystoupeními v krojích s tradiční hudbou, například velikonoční pollócká slavnost v maďarském Hollókő, historický průvod drážďanské štoly a průvod trubačů v Alsasku.

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte "objednat" nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné.
FILTROVATVyberte si kategorii zájezdů Zájezdy za vínem a gastronomií podle zaměření:

Slavnosti vína a gastronomie 2020, 2021 - výpis zájezdů:

Výběr zájezdu podle zemí: Výběr zájezdu podle oblastí:
načítám data
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu