Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy za vínem a gastronomií 2024, 2025

Pro všechny milovníky dobrého jídla, pití a veselí. Putování za vínem, cesty do krajů, kde se vyrábí dobré sýry, uzeniny, piva... Na zájezdech s CK GEOPS můžete zavítat do vinných sklípků v Burgundsku, Bordeaux či Beaujolais. Do oblasti tokajského vína, Toskánska, oblasti Vipava ve Slovinsku, podél Rhôny či v údolí Loiry.

Je skutečně z čeho vybírat:
Specializované zájezdy za gastronomií a vínem
Můžete se účastnit gastronomického semináře či přednášek sommilierů nebo zažijete komplexní ochutnávku místních specialit při večeru s naší průvodkyní. V řadě zájezdů zakusíte alespoň krátkou ochutnávku s možností nákupu – gastronomie, místní kuchyně, víno a speciality patří ke kultuře každé oblasti.
Poznávací zájezdy s ochutnávkou specialit a vín
S CK GEOPS navštívíte jeskyně, v nichž dozrává sýr rokfór, pochutnáte si na maďarských uzenkách oblasti Gyulai, navštívíte palírny pravé skotské i irské whisky, výrobnu nejlepší švýcarské čokolády, ochutnáte normanský calvados, seznámíte se s bohatou gastronomií Bordeaux, Périgordu nebo balkánských zemí.
Zájezdy na slavnosti vína, gastronomie a kulinářských specialit
Zažijete vinobraní v různých zemích (Francie, Maďarsko, Slovinsko, Německo) i slavnosti martinského vína na Moravě, slavnosti klobás v Maďarsku, říjnový svátek Octoberfest v Mnichově, rakouský festival knedlíků, ale i slavnosti raclette ve Švýcarsku, festival cibule a slavnost máku, Velikonoce a adventy s kulinářskými specialitami… veselé slavnosti, na nichž víno a pivo teče proudem a k tomu se zpívá a tancuje.

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".
FILTROVAT
Vyberte si kategorii zájezdů Zájezdy za vínem a gastronomií podle zaměření:

Zájezdy za vínem a gastronomií 2024, 2025 - výpis zájezdů:

Výběr zájezdu podle zemí: Výběr zájezdu podle oblasti:
načítám data

Zájezdy - související články:

Opatství Cluny

Proslulé burgundské opatství, odkud vzešel koncem 10. století duchovní a kulturní proud známý jako clunyjské hnutí, který se rozšířil do všech zemí západoevropské kulturní oblasti, bylo sice během francouzské revoluce a po ní z velké části zničeno, přesto z něj zůstávají budovy, které svědčí o dřívější nádheře a slávě. Mnohá skvostná kamenická díla jsou také uchovaná v místním muzeu. Cluny patří rozhodně k nejvýznamnějším zastávkám na poznávacích zájezdech do Burgundska. Zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu