Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy Krakov - Malopolsko - Polsko 2021, 2022

Krakov patří mezi nejkrásnější města Evropy, je centrem kultury Polska. Jeho středobod tvoří havní náměstí, které je největším náměstím v Evropě. Lemují ho staré domy, paláce a vévodí mu gotický kostel Panny Marie s hlavním oltářem z lipového dřeva (nejcennější evropský gotický oltář). Staré město obklopuje park Plankt, v jehož okolí se nachází mnoho historických budov, např. nejstarší budovy Jagellonské univerzity, kostely a kláštery, Floriantská brána, část pevnostní zdi a Barbakan. Žádný návštěvník nemůže minout královský hrad Wawel, turisticky přitažlivá je Královská cesta na Hlavní náměstí, čtvrť Kazimierz, bývalá gotická tržnice Sukiennica. Krakov je město umělců, festivalů, divadel a koncertů. Má řadu kaváren a restaurací s výbornou gastronomií. je zapsán na seznam UNESCO. V těsné blízkosti je několik dalších památek UNESCO: koncentrační tábor Osvětim – Auschwitz, Kalwaria Zebrzydowska a solný důl VěličkaWieliczka.

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

Doporučujeme:

Krakov - Malopolsko - Polsko - 2021, 2022 výpis zájezdů:

FILTROVATVyberte oblast destinace Polsko Vyberte podoblast destinace Polsko
načítám data

Zájezdy Krakov - související články:

Krakov

Památky a zajímavosti polského královského města s tisíciletou historií. Krakov jistě patří k nejkrásnějším městům Polska a stojí za to se s ním podrobněji seznámit na poznávacích zájezdech nebo během eurovíkendu. Zobrazit celý článek
Newsletter
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu