Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy Krakov - Malopolsko - Polsko 2024, 2025

Krakov patří mezi nejkrásnější města Evropy, je centrem kultury Polska. Jeho středobod tvoří havní náměstí, které je největším náměstím v Evropě. Lemují ho staré domy, paláce a vévodí mu gotický kostel Panny Marie s hlavním oltářem z lipového dřeva (nejcennější evropský gotický oltář). Staré město obklopuje park Plankt, v jehož okolí se nachází mnoho historických budov, např. nejstarší budovy Jagellonské univerzity, kostely a kláštery, Floriantská brána, část pevnostní zdi a Barbakan. Žádný návštěvník nemůže minout královský hrad Wawel, turisticky přitažlivá je Královská cesta na Hlavní náměstí, čtvrť Kazimierz, bývalá gotická tržnice Sukiennica. Krakov je město umělců, festivalů, divadel a koncertů. Má řadu kaváren a restaurací s výbornou gastronomií. je zapsán na seznam UNESCO. V těsné blízkosti je několik dalších památek UNESCO: koncentrační tábor Osvětim – Auschwitz, Kalwaria Zebrzydowska a solný důl VěličkaWieliczka.

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

Doporučujeme:

Krakov - Malopolsko - Polsko - 2024, 2025 výpis zájezdů:

FILTROVAT
Vyberte oblast destinace Polsko Vyberte podoblast destinace Polsko
načítám data

Zájezdy Krakov - související články:

Krakov

Památky a zajímavosti polského královského města s tisíciletou historií. Krakov jistě patří k nejkrásnějším městům Polska a stojí za to se s ním podrobněji seznámit na poznávacích zájezdech nebo během eurovíkendu. Zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu