Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Adventní zájezdy - Jednodenní zájezdy 2024, 2025

Jednodenní adventní zájezdy pro všechny, kteří si chtějí zpestřit víkend pěkným výletem za vánočními trhy nebo si zajet na výstavu či třeba na nákupy. Můžete si vyjet kousek za hranice na adventní trhy a za památkami Saska, Bavorska nebo Rakouska, potěšit se vánoční atmosférou a památkami, navštívit Drážďany a proslulou galerii Zwinger nebo Vídeň na jednodenním zájezdu za adventními trhy i aktuálními výstavami umění, anebo si užít zábavu a wellness v aquaparku.
Díky jednodenním adventním zájezdům vykročíte alespoň na chvíli z každodenní všednosti a budete zas bohatší o nové zážitky.
Novinkou mezi jednodenními adventními zájezdy je Advent ve Freibergu, slavnost horníků - příjemný nenáročný zájezd do německých Krušných hor s malebnými adventními trhy na náměstí v historickém centru, s velkým muzeem minerálů z celého světa i expozicí barevných kamenů z Německa - a slavnostním průvodem horníků s pochodněmi.

Výběr adventních zájezdů podle měst:

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".
FILTROVAT
Vyberte si kategorii zájezdů Adventní zájezdy podle zaměření:

Jednodenní zájezdy 2024, 2025 - výpis zájezdů:

Výběr zájezdu podle zemí:
načítám data
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu