Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Jak se přihlásit na zájezd

Rezervace a smlouva o zájezdu (přihláška):

 1. OSOBNĚ v cestovní kanceláři na adrese Šternberkova 10, Praha 7 - Holešovice (nedaleko Veletržného pláce - mapka), nebo u autorizovaného prodejce
 2. PŘES INTERNET provedením on-line objednávky na webových stránkách www.geops.cz (v horní části stránky podrobných informací k zájezdu kliknutím na text "objednat" u odpovídajícícho termínu zájezdu) či stažením a odesláním vyplněné smlouvy o zájezdu (formát pdf) - Smlouva o zájezdu je ke stažení níže na této stránce.
 3. DOPISEM, TELEFONICKY, FAXEM, E-MAILEM na geops@geops.cz a skypem na olinageops vždy uveďte: jméno a adresu příp. telefonický, mailový kontakt na Vás, název a číslo zájezdu, obratem vám potvrdíme rezervaci a zašleme smlouvu o zájezdu i podrobné informace.
  Rezervace platí 7 kalendářních dnů, pokud není dohodnuto jinak - poslední měsíc před odjezdem po dohodě.
  Uzavření smlouvy o zájezdu je považováno za platné pouze s přiloženým dokladem o zaplacení zálohy.

Záloha a doplatek: současně s podpisem nebo odesláním smlouvy o zájezdu zaplaťte zálohu ve výši 50 % ze základní ceny zájezdu uvedené v katalogu či 10.000 Kč u zájezdů s cenou nad 25.000 Kč.
Vyjímku představuje využití tzv. Jubilejní slevy, kdy je možné jako zálohu při rezervaci zaplatit jen zlomek celkové částky za zájezd a zbytek postupně v daných termínech. (jedná se o obdobu First-Minute)
V doplatku zohledníme slevy a doplňkové platby (příplatky) a nejpozději 40 kalendářních dní před začátkem zájezdu je potřeba provést úhradu doplatku na náš účet nebo složit v hotovosti.

PLATBU MŮŽETE PROVÉST:

 1. v hotovosti v kanceláři CK GEOPS nebo v CK či CA, u níž jste se přihlásili
 2. bankovním převodem na účet CK GEOPS, č. účtu 19-8862410237/0100; je nutné uvést variabilní symbol (VS) vyznačený na smlouvě o zájezdu
 3. složením v hotovosti na účet CK GEOPS v pobočce KB nebo jiné banky: sdělte č. účtu 19-8862410237/0100; variabilní symbol (VS) vyznačený na smlouvě o zájezdu
 4. poštovní poukázkou typu A-V. Tu Vám zašleme nebo si ji vyžádejte na poště a doplňte:
  Adresa majitele účtu: GEOPS-Cestovní kancelář, s.r.o., Šternberkova 10, 170 00 Praha 7, č. účtu: 19-8862410237/0100 u KB Praha 7, V. symbol a S. symbol – viz body b), c).

 5. U zájezdů, kde je pořadatelem přímo GEOPS-CK a kde je garantována kapacita služeb má zákazník možnost využít:
 6. službu ePlatba Zákazník má (po provedení on-line objednávky na tomto webu možnost ihned uskutečnit převod platební bránou ePlatba, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky s předvyplněnými údaji k platbě. Zákazník prostřednictvím internet bankingu standartně odešle Platbu. CK GEOPS převede rezervaci do stavu "uhrazena záloha" resp. "uhrazeno". Ihned po přijetí potvrzení o úhradě a odešle zákazníkovi potvrzení a smlouvu s vyznačením platby. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments,a.s.

  Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

 7. službu ePlatba platební kartou Zákazník má (po provedení on-line objednávky na tomto webu možnost ihned uskutečnit platbu platební kartou prostřednictvím brány ePlatba. CK GEOPS převede rezervaci do stavu "uhrazena záloha" resp. "uhrazeno". Ihned po přijetí potvrzení o úhradě a odešle zákazníkovi potvrzení a smlouvu s vyznačením platby. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments,a.s.

  Údaje o platebních kartách, které zadáváte do systému ePlatba, jsou chráněny platebními branami bank a vydavateli platebních karet a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o provedení/neprovedení dané transakce, které jim platební brána s odeslanou transakcí sdělí.

 8. Uzavřením smlouvy o zájezdu dává zákazník CK GEOPS souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu nutném pro realizaci objednaných služeb. Kontaktní údaje, které zákazník uvede při objednání, slouží výhradně pro potřebu CK GEOPS a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

Ceny zájezdů jsou v Kč včetně DPH a zákonného pojištění CK proti úpadku (Zákon 159/99 Sb.).

soubory ke stažení:

sezóna 2021:

certifikát o pojištění pro případ úpadku CK na rok 2024 Certifikát o uzavřené pojistné smlouvě o zajištění záruky pro případ úpadku CK na sezónu 2024 (pdf)
Koncesní listina na předmět podnikání Provozování cestovní kanceláře (pdf)

sezóna 2020:

VSP - Všeobecné smluvní podmínky 2020 2xA4 (pdf)
VSP - Všeobecné smluvní podmínky 2020 2xA4 (pdf) s kartičkou pojištění záruky
VSP - Všeobecné smluvní podmínky 2020 - lépe čitelný text 5xA4 (pdf)

Smlouva o zájezdu-potvrzení o zájezdu včetně VSP 2020 (pdf)
stáhnout dokument Smlouva o zájezdu-potvrzení o zájezdu Smlouva o zájezdu-potvrzení o zájezdu včetně VSP (xls) vyplňovací
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu