Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Vlakem za poznáním 2024, 2025

Cesty vlakem za poznáním pro fanoušky železnic. Nabízíme vlakové zájezdy, které jsou celé výlučně po železnici s dopravou moderními komfortními rychlovlaky, jako Railjet do Štýrska, Frecciarossa do Turína, Pendolino či Leo Express, německý rychlovlak do Hamburku, polský rychlovlak, populární TGV a pověstné švýcarské železnice.
Nadchnou Vás i autobusové či letecké zájezdy, na kterých si dopřejete nostalgickou jízdu vlakem místními tratěmi – úzkokolejkami, zubačkami, lanovkami, horskými expresy, úvraťovou železnicí, historickými parními vláčky. Poznáte světoznámé tratě UNESCO jako Semmering, Rhétské dráhy.
Na cestách můžete obdivovat i jedinečná technická železniční muzea a modely železnic jako je např. Wunderland v Hamburku či parní dráhy jako Osoblaha či vláček v Krušnohoří nebo jedinečný Salamander ve Štýrsku. Tak plnou parou za zážitky po Evropě.

Cesty vlakem pro fanoušky železnic a mašinek. Nabízíme zájezdy, které jsou celé výlučně po železnici (s dopravou moderními komfortními rychlými vlaky, jako Railjet, Pendolino nebo soukromý Leo Express) či zájezdy s autobusovou dopravou, na nichž lze absolvovat více cest zajímavými místními tratěmi – úzkokolejkami, zubačkami, lanovkami, horskými expresy, úvraťovou železnicí, historickými vláčky. Užijete si fantastické jízdy přes hory, lesy a hluboká údolí a nostalgické jízdy s párou, můžete se dostat i do míst, která jsou jiným způsobem nepřístupná. Romantickou jízdu horským vlakem si můžete užít na různých zájezdech do Švýcarska či severní Itálie a Rakouska.


Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".
FILTROVAT
Vyberte si kategorii zájezdů Vlakem za poznáním podle zaměření:

Vlakem za poznáním 2024, 2025 - výpis zájezdů:

Výběr zájezdu podle zemí: Výběr zájezdu podle oblasti:
načítám data

Zájezdy - související články:

Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu