Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Dárkové poukazy

máme pro Vás tyto typy poukazů:

| Zpět |

Poukaz na zájezd - ideální dárek.

Máte toulavé nohy a zvídavého ducha nebo rádi jen tak relaxujete? A vlastně všechno máte a největší radost Vám udělá, když Vás někdo vezme na výlet a ještě větší, když vás nechá vybrat kam? Pak to může být splněný sen! A přesně takto můžete vyřešit situaci jak udělat radost někomu blízkému – naším dárkovým poukazem. Tímto dárkem jistě potěšíte. Obdarujte svou rodinu, přátele, zaměstnance Vaší firmy nebo Vaše nejoblíbenější klienty.

Obdarovaná osoba tak získá nárok na odečtení ceny poukazu při vlastním výběru své dovolené. Vybírat je možné z bohaté nabídky našeho katalogu Cesty za poznáním, uměním a přírodou

Tyto dárkové poukazy nabízíme v hodnotách 1 000, 2 000, 5 000 nebo 10 000 Kč.

Po kliknutí na dárkový poukaz se Vám stáhne PDF soubor obsahující všechny hodnoty voucherů, vybraný si můžete vytisknout.(voucher je platný pouze s přiděleným jedinečným kódem, který získáte po zaplacení poukazu)

Platbu můžete nově provést také On-line Objednávkou Poukazů na zájezd

pozor: PDF soubor doporučujeme otevírat z disku počítače v programu Acrobat Reader nikoli v okně prohlížeče (zde může nastat problém s editací).

Nově nabízíme možnost zaplacení poukazu na nákup zájezdu online přímo na našem webu: ePlatbou (platební kartou) nebo ePlatbou (platebními tlačítky - rychlým převodem z Vašeho internetového bankovnictví) přes platební bránu. Platba probíhá zabezpečeným kanálem platební brány a nám se dostává pouze informace, zda platba v pořádku proběhla. Objednávejte a plaťte zde

| Zpět |

Chcete darovat konkrétní zájezd?

Na vyžádání Vám po úspěšném vyřízení objednávky zájezdu, spolu s cestovní smlouvou, zašleme dárkový poukaz s názvem vybraného zájezdu. (Uveďte v on-line objednávce do políčka "Poznámky").

Po kliknutí na konkrétní dárkový poukaz se Vám stáhne PDF soubor s možností editace textu a vytištění. (voucher je platný pouze s přiděleným jedinečným kódem, který získáte po rezervaci zájezdu a zaplacení.)
pozor: PDF soubor doporučujeme otevírat z disku počítače v programu Acrobat Reader nikoli v okně prohlížeče (zde může nastat problém s editací)

| Zpět |

Chcete dárkový poukaz s věnováním?

Pokud chcete poukaz věnovat k nějaké konkrétní události, například jako dárek k narozeninám, k výročí svatby, k Valentýnu, novomanželům, nejoblíbenějšímu klientovi či Vašemu zaměstnanci za významné pracovní úspěchy, rádi Vám vyhovíme i v těchto případech. Po úspěšném vyřízení objednávky zájezdu, spolu s cestovní smlouvou, Vám zašleme dárkový poukaz se jménem obdarované osoby a krátkým věnováním (uveďte v objednávce do políčka "Poznámky").

I v tomto případě můžezte využít možnost stáhnout si ihned dárkový poukaz na nákup, nebo na konkrétní zájezd přímo z této stránky.(viz výše) (voucher je samozřejmě platný pouze s přiděleným jedinečným kódem, který získáte po rezervaci zájezdu a zaplacení nebo po zaslání platby v případě poukazů s uvedenou cenou.)

důležité upozornění: Pro úhradu dárkových poukazů nelze použít zaměstnanecké poukazy a šeky.Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu