Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Eurovíkendy a metropole - Eurovíkendy s průvodcem a programem 2024, 2025

Eurovíkendy s programem a průvodcem pro náročné cestovatele. Pokud chcete dobře poznat evropská velkoměsta a navštvívit nejen vyhlášené památky a muzea, ale i různé malebné ulice a zákoutí, ve kterých často tkví ten pravý a půvab a atmosféra onoho města, je eurovíkend s průvodcem dobrá volba. Prohlídky nejvýznamnějších míst. Eurovíkendy s průvodcem a programem umožňují také návštěvy památek v okolí. Některé eurovíkendy jsou zaměřeny na návštěvy významných muzeí a galerií a aktuálních výstav umění.

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".
FILTROVAT
Vyberte si kategorii zájezdů Eurovíkendy a metropole podle zaměření:

Eurovíkendy s průvodcem a programem 2024, 2025 - výpis zájezdů:

Výběr zájezdu podle zemí: Výběr zájezdu podle oblasti:
načítám data

Zájezdy Eurovíkendy s průvodcem a programem - související články:

Portugalsko po koronaviru

Slovo průvodce - Portugalsko po koronaviru

Portugalsko mi přirostlo k srdci a s radostí předávám své nadšení pro historické památky, jedinečnou přírodu a úžasnou gastronomii a vynikající vína svým klientům. Přijíždím do Portugalska s malými skupinami CK GEOPS většinou 4 krát ročně, a to jak do Lisabonu, Porta a dalších zajímavých lokalit. Pandemie COVID-19 nám všem milovníkům cestování pokazila radost, ale všichni věříme, že právě do Portugalska se vrátíme brzy. 

 

Zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu