Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy za vínem a gastronomií - Specializované zájezdy za vínem a gastronomií 2024, 2025

Zájezdy do krajů, kde zrají ta nejlepší vína, vyrábí se dobré sýry, uzeniny, piva... Na zájezdech za vínem můžete zavítat do vinných sklípků v Burgundsku, Bordeaux či rakouského Weinviertlu. Do oblasti tokajského vína, rýnských vín,Toskánska, oblasti Vipava ve Slovinsku, údolí Rhôny.

Můžete se účastnit gastronomického semináře či přednášek sommilierů nebo zažijete komplexní ochutnávku místních specialit při večeru s naší průvodkyní. V řadě zájezdů zakusíte alespoň krátkou ochutnávku s možností nákupu – gastronomie, místní kuchyně, víno a speciality patří ke kultuře každé oblasti.

Poznejte gastronomii evropských zemí:Provence, to jsou ryby a „bujabéza“, Maďarsko guláš a klobása, Alsasko tarte flambé, Bretaň ústřice a palačinky, Normandie sýry a jablečné likéry, Černá  Hora pršut, Švýcarsko raclette a rösti a Itálie těstoviny a tiramisu. Chceš poznat člověka, zajímej se o to, co jí a pije.


Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".
FILTROVAT
Vyberte si kategorii zájezdů Zájezdy za vínem a gastronomií podle zaměření:

Specializované zájezdy za vínem a gastronomií 2024, 2025 - výpis zájezdů:

Výběr zájezdu podle zemí: Výběr zájezdu podle oblasti:
načítám data

Zájezdy Specializované zájezdy za vínem a gastronomií - související články:

Opatství Cluny

Proslulé burgundské opatství, odkud vzešel koncem 10. století duchovní a kulturní proud známý jako clunyjské hnutí, který se rozšířil do všech zemí západoevropské kulturní oblasti, bylo sice během francouzské revoluce a po ní z velké části zničeno, přesto z něj zůstávají budovy, které svědčí o dřívější nádheře a slávě. Mnohá skvostná kamenická díla jsou také uchovaná v místním muzeu. Cluny patří rozhodně k nejvýznamnějším zastávkám na poznávacích zájezdech do Burgundska. Zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu