Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Dárkové poukazy na zájezdy 2024

Informace o dárkových poukazech na zájezdy naleznete zde

| Zpět |

Geopsíkovy slevy na zájezdy roku 2024

1. First minute

Můžete využít slevu za včasné zaplacení

10% slevu ze základní ceny zájezdu *( maximálně však 1.300 Kč ) v případě uzavření smlouvy o zájezdu a  zaplacení první zálohy nejpozději do 5.1.2024.

Výše záloh:   Autobusový/vlakový zájezd  1.000 Kč /os.      Letecký zájezd: 4.000 Kč / os.

Doplacení zálohy do výše 50% požadujeme uhradit nejpozději do 1.3.2024, případně do 60 dní před zahájením zájezdu (podle toho, která situace nastane dříve) a celková cena zájezdu musí být uhrazena v obou případech do 40 dní před zahájením zájezdu.

Slevu lze uplatnit na zájezdy s odjezdem od 1.4.2024.
Nevztahuje se na 1denní zájezdy, zájezdy pro seniory 55+ a zájezdy, u kterých není sleva na webu uvedena.


2. Lednová sleva 6% ze základní ceny zájezdu* (max. však 800 Kč) pro každého, kdo se přihlásí do 31.1. 2024 na zájezd a zároveň zaplatí stanovenou zálohu.

 Výše záloh:  Autobusový/vlakový zájezd  1.000 Kč /os.   Letecký zájezd: 4.000 Kč / os.

Doplacení zálohy do výše 50% požadujeme uhradit nejpozději do 1.3.2023, případně do 60 dní před zahájením zájezdu (podle toho, která situace nastane dříve) a celková cena zájezdu musí být uhrazena v obou případech do 40 dní před zahájením zájezdu.

 3. Únorová sleva 4% ze základní ceny zájezdu* (max. však 600 Kč) pro každého, kdo se přihlásí do 28.2.2024 na zájezd s odjezdem po 1.5.2024 a zároveň zaplatí stanovenou zálohu.

Výše zálohy 50% požadujeme uhradit nejpozději do 28.2.2024 a celková cena zájezdu musí být uhrazena v obou případech do 40 dní před zahájením zájezdu.

Slevu lze uplatnit na zájezdy s odjezdem od 1.5.2024.
Nevztahuje se na 1denní zájezdy, zájezdy pro seniory 55+ a zájezdy, u kterých není sleva na webu uvedena.

 

 4. věrnostní sleva 1% ze základní ceny zájezdu za každý absolvovaný zájezd od roku 2008 z katalogu GEOPS-CK (sleva se kumuluje do 10 % max. do 1.300 Kč). Pro možnost uplatnění této slevy je nutné, aby klient udělil GEOPS-CK souhlas se zpracováním osobních údajů nad rámec smluvního důvodu zpracování osobních informací. Souhlas je možné učinit jak při on-line objednávce z webu, tak na tištěné Smlouvě o zájezdu, zaškrtnutím příslušného políčka se souhlasem. (Důvodem pro nutnost vyžádání souhlasu je fakt, že na uplatnění slevy musí GEOPS-CK uchovávat informace o Vašich předchozích Smlouvách o zájezdu po delší dobu, než umožňuje důvod uzavření smlouvy o zájezdu).

5. Slevy pro organizátora skupin: Tomu, kdo zajistí 15 míst včetně sebe v libovolném autobusovém zájezdu pořádaném GEOPS-CK, poskytneme slevu 20% ze základní ceny zájezdu; při zakoupení 15–25 míst slevu 50% ze základní ceny zájezdu; při obsazení 31 míst a více máte 1x základní cenu pro Vás zcela ZDARMA. Nelze sčítat s jinými slevami a akcemi. Slevy u leteckých a vlakových zájezdů po dohodě s CK.

6. množstevní sleva pro firmy a organizace Darujte svým zaměstnancům bonus ve formě zájezdu (katalogového nebo sestaveného na Vaše přání) a získejte speciální cenu pro skupinu.
Výše slevy závisí na množství klientů a dohodě s CK.

7. Webové, lastminutové, seniorské slevy

Informace průběžně v CK nebo na www.geops.cz
Pokud máte zájem o zasílání speciálních slev a Last Minute zaregistrujte se

Nepřehlédněte!:

– Slevy uplatňuje zákazník při podpisu smlouvy o zájezdu a budou mu odečteny při doplatku zájezdu. Na pozdější změny nebude brán zřetel.
– Jednotlivé slevy nelze sčítat. Celkově mohou dosáhnout nejvýše 10 % z ceny zájezdu, max. 1.000 Kč.
– při výpočtu slev u leteckých zájezdů se sleva počítá vždy z poloviny základní ceny zájezdu.
– Slevy 1.až 3. se vztahují na zájezdy z nabídky GEOPS-CK 2024, sleva 4. a 5. jen na zájezdy, kde je GEOPS-CK pořadatelem.
– Slevy se odečítají od základní ceny zájezdu a nevztahují se na příplatky. 
– V případě využití zvýhodněné ceny na 3lůžkový pokoj či 2lůžkový pokoj s přistýlkou se základní cenou zájezdu rozumí ceny po aplikaci slevy.

Slevy se vztahují pouze na zájezdy z webových stránek www.geops.cz. Nevztahují se zejména na 1denní zájezdy, zájezdy pro seniory 55+ a zájezdy, u kterých není sleva na webu uvedena.

– Ceny zájezdů jsou kalkulovány ke dni 1. 9. 2023.

Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu