Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy Česká republika 2024, 2025

Víkendy, jednodenní zájezdy i týdenní dovolená v České republice. Za poznáváním, turistikou a rekreací není třeba jezdit daleko, naše země je bohatá na kulturní památky i přírodní krásy. Jeseníky, Šumava, Český ráj, Chodsko, Podyjí, západočeský lázeňský kraj, jižní Čechy a Třeboňsko, Vysočina... Vybírat je z čeho, Oblíbené jsou také víkendy a prodloužené víkendy, které začínají návštěvou nějaké atraktivní lokality v Čechách nebo na Moravě (Kroměříž, vinné sklípky na Znojemsku, Lednice) a pokračují výletem za hranice - např. do Vídně, Budapešti či Krakova.


Jaro 2020 nás cestovatele nemile překvapilo celosvětovou pro poznávání světa zničující pandemií. Cestování ale mají Češi v krvi. Je to příležitost poznávat krásy krajů naší vlasti. Průběžně připravujeme další poznávací zájezdy po Čechách a upravujeme na blízké měsíce 2020 českou variantu pro dny programu za hranice ČR. Místo pobytů u moře využijte pobyty v ČR. Vyberte některý hotel s bazénem a wellness, ubytování v horách či ve vinařské oblasti, chaty a chalupy po celé České republice a prožijte si tak letošní dovolenou s rodinou, dětmi, vnoučaty nebo blízkými přáteli naplno.

 

Mottem těchto aktuálních zájezdů ať se stane:“ Všude dobře, v Čechách nejlíp“

Máme pro Vás bohatou nabídku zájezdů autobusem, vlakem i pobytů s vlastní dopravou.


Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".
FILTROVAT
Vyberte si kategorii zájezdů Zájezdy Česká republika podle zaměření:

Zájezdy Česká republika 2024, 2025 - výpis zájezdů:

Výběr zájezdu podle zemí: Výběr zájezdu podle oblasti:
načítám data
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu