Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy - Alpy - Rakousko 2024, 2025

Alpy je rozsáhlé evropské pohoří a táhne se přes 7 států, od francouzské riviéry a pobřeží Středozemního moře až k Vídni. Protékají zde řeky Rýn, Rhona, Inn, Mur, Dráva, Pád, mezi jezera sem patří Bodamské, Ženevské nebo Lago di Garda. Rakouské Alpy - mnoho národních parků např NP Kalkalpen, NP Vysoké Taury nebo NP Nockberge, dále CHKO Dachstein s jeskyněmi a přilehlými jezery. Nachází se zde vápencové vrcholy, soutěsky nebo i rezervace Krimmelské vodopády.

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

Alpy - Rakousko - 2024, 2025 výpis zájezdů:

FILTROVAT
Vyberte oblast destinace Rakousko Vyberte podoblast destinace Rakousko
načítám data

Zájezdy Alpy - související články:

Národní park Kalkalpen

Národní park zahrnující část alpského hřebene severně od Lince (Severní vápencové Alpy). Hory tu nedosahují velkých výšek, jsou tvořeny převážně vápencem a pokryty hustými lesy. Oblast je v současné době stále populárnější, a proto i sem směřují víkendové zájezdy s turistikou a poznávací zájezdy do Dolních Rakous. Zobrazit celý článek

Národní park Vysoké Taury

Národní park (1.834 km2) chrání centrální partie pohoří Vysoké Taury, včetně nejvyšší hory Rakouska Glossglockneru (3.798 m) a leží na území tří spolkových zemí – Salcburska, Tyrolska a Korutanska. Jde skutečně o vysokohorský terén (přes 300 vrcholů přesahuje 3.000 metrů) s ostrými štíty, vysokohorskými plesy, ledovcovými kary, kamenitými morénami a suťovými poli. Téměř desetinu parku pokrývají ledovce. Největší z nich (Pasterze) má plochu 19 km2 a mocnost ledu dosahuje 250 metrů.

Zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu