Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy - Berlín - Německo 2024, 2025

Berlín je městem a zároveň samostatnou zemí Spolkové republiky Německo a patří k největším městům Evropy. Leží na severovýchodě Německa, protéká jím řeka Spréva. Berlín se vyznačuje se velkým množstvím kulturních a vědeckých zařízení. Nachází se zde velké množství muzeí, nejznámnější jsou Pergamonské muzeum a Národní galerie. Symbolem Berlína je především Braniborská brána a budova parlamentu (Reichstag) se skleněnou kupolí. V současnosti se město doslova mění před očima, vyrůstají zde celé moderní čtvrti díky grandiózní výstavbě podle projektů předních světových architektů.

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

Berlín - Německo - 2024, 2025 výpis zájezdů:

FILTROVAT
Vyberte oblast destinace Německo Vyberte podoblast destinace Německo
načítám data

Zájezdy Berlín - související články:

Berlín, město muzeí

Německá metropole Berlín má celou řadu muzeí a galerií, z nichž mnohá patří k nejvýznamnějším v Evropě: především muzea na Muzejním ostrově s rozsáhlými sbírkami starověkých nálezů z Předního východu, Egypta, Řecka a Říma, dále muzeum moderního umění Hamburger Bahnhof, Židovské muzeum, Technické muzeum, které je největší svého druhu na světě, galerie umění Gemäldegalerie. Zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu