Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy Milán - Severní Itálie - Itálie 2024, 2025

Milán – druhé největší italské město, proslulé architektonickými památkami. Návštěvníky přitahuje románský kostel svatého Ambrože i gotická katedrála. V renesančním klášteře Santa Maria lze na vlastní oči spatřit Leonardovu Poslední večeři (památka UNESCO). Na náměstí Piazza Duomu se skví gotická katedrála Duomo, jedna z nejkrásnějších katedrál světa. Milán proslul také jako město módy a dobré obuvi, a proto se sem s oblibou jezdí na nákupy. Nikde jinde nenajdete podobnou nabídku jako právě zde. A pokračovat v nakupování můžete v nákupních centrech jako Giorgio Armani, Ralph Lauren atd.

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

Milán - Severní Itálie - Itálie - 2024, 2025 výpis zájezdů:

FILTROVAT
Vyberte oblast destinace Itálie Vyberte podoblast destinace Itálie
načítám data

Zájezdy Milán - související články:

Milán, město italského Severu

MILÁN (italsky Milano) je druhé největší italské město, hlavní město oblasti Lombardie a provincie Milano. Je slavné jako město obchodu, bank a módy, jako sídlo opery La Scala a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Nachází se v něm velká gotická katedrála a řada dalších památek. Právem se mu na poznávacích zájezdech do severní Itálie věnuje pozornost, zaslouží si delší návštěvu, nejlépe eurovíkend. Zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu