Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy - Stockholm - Švédsko 2023, 2024

Stockholm – hlavní město Švédska, které se z převážné části rozkládá na ostrovech, které jsou vzájemně spojeny mnoha mosty. Moderní město, kde najdete originální budovy, které společně s historickým centrem dávají nevšední nádech tomuto nádhernému městu. Zcela jistě byste neměli opomenout navštívit Skansen, kde jsou uchovány exponáty z celého Švédska, museum Vasa, což je v podstatě válečná loď ze 17. století, která se však potopila dříve než zasáhla do první bitvy. V historickém centru Gamla Stan si můžete prohlédnout královský palác, ostrov Djurgarden pro změnu nabízí k prohlídce spousty muzeí.

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

Stockholm - Švédsko - 2023, 2024 výpis zájezdů:

FILTROVAT
načítám data

Zájezdy Stockholm - související články:

Vasa - muzeum a jedinečná loď

V letech 1625 až 1628 vznikala ve stockholmských loděnicích pro švédského krále Gustava II. Adolfa nová válečná loď, která měla být pýchou a ozdobou jeho loďstva. Můžete si ji prohlédnout ve stockholmském muzeu Vasa. Zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu