Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy - Aragonie - Španělsko 2020, 2021

Aragonie, jedna z historických španělských zemí, se táhne od hřebenů Pyrenejí až k suchým planinám španělského vnitrozemí a lesnatým kopcům provincie Teruel. Pro turisty je přitažlivá zejména nádherná krajina národnícho parku Ordesa s hlubokými stržemi a mohutnými skalními masivy. V zemi se nachází početné památky tzv. mujédarské architektury vystavěné maurskými obyvateli - např. v hl. městě Zaragoza a Teruelu, na Svatojakubské cestě v Pyrenejích vznikly skvělé kláštery (San Juan de la Peňa).

Podmínky pro cestování do zahraničí se rozvolňují a zájezdy u jejichž termínů naleznete "objednat" jsou skutečně dostupné. rozcestník informací pro jednotlivé destinace , informace z MZCR (semafor) , informace z MZV.

Aragonie - Španělsko - 2020, 2021 výpis zájezdů:

FILTROVATVyberte oblast destinace Španělsko Vyberte podoblast destinace Španělsko
načítám data

Zájezdy Aragonie - související články:

Národní park Ordesa a Monte Perdido

Nejstarší a asi i nejhezčí španělský národní park (156 km2) leží v aragonských Centrálních Pyrenejích a na francouzské straně na něj navazuje Pyrenejský národní park. Tvoří ho vápencové masivy a název má podle třetího nejvyššího vrcholu Pyrenejí Monte Perdido (3.355 m) a jednoho ze čtyř hlubokých ledovcových údolí které od něj sestupují – Valle de Ordesa. Jeho strmé barevné skalnaté stěny se tyčí až 800 metrů nad dnem kaňonu, kterým protéká řeka Rio Arazas s kaskádovými vodopády a leží zde i velkolepý ledovcový kar Circo de Soaso. Někteří tento kaňon přirovnávají ke Grand Canyonu. Klenot poznávacích zájezdů s turistikou do španělské Aragonie. Zobrazit celý článek
Newsletter
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu