Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy - Ligurie - Itálie 2024, 2025

Pobřeží Ligurie není příliš daleko a má všechno, co je pro ideální dovolenou potřeba - čisté moře, pláže, pestrou a krásnou přírodu, historické památky, malebné přístavy s barevnými domky i vynikající kuchyni. Přístav Janov, po staletí městská republika, patříval k nejvýznamnějším a nejbohatším italským městům. V okolí najdeme řadu pozoruhodných historických míst.
Na Ligurské riviéře se hory svažují téměř k moří a nad tyrkysovou vodou se tyčí strmé svahy porostlé hustou zelenou středomořskou vegetací. Obzvlášť nádherný je pás pobřeží s pěticí rázovitých rybářských vesniček Cinque Terre a u Portovenere a Zálivu básníků.

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

Doporučujeme:

Ligurie - Itálie - 2024, 2025 výpis zájezdů:

FILTROVAT
Vyberte oblast destinace Itálie Vyberte podoblast destinace Itálie
načítám data

Zájezdy Ligurie - související články:

Národní park Cinque Terre

Nejmenší italský národní park (necelých 39 km2) leží na pobřeží Ligurského moře východně od Janova. Jde o ojedinělé propojení lidského osídlení, nádherné přímořské krajiny a suchozemských i mořských ekosystémů. Je proto i součástí kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Strmé skalnaté srázy nad mořem a úzká pobřežní linie s malými zátokami, písčitými i štěrkovitými plážemi, skalami, mysy. A pět fascinujících městeček (proto název Cinque Terre). Není divu, že sem míří čím dál víc poznávacích zájezdů do Itálie. Zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu