Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy - Korsika - Francie 2024, 2025

Smaragdový ostrov, Ostrov krásy - pod těmito a podobnými přízvisky je známá Korsika. A turisty skutečně překvapuje, kolik krásy a přírodních zajímavostí příroda nakupila na tak malý kus země. Od překrásných zátok s průzračnou vodou až po vysoké horské hřebeny, od nádhery Portského zálivu po skalní věže na Bavelle, od bělostných útesů Bonifaccia po překrásné Anglické kaskády a vodopády Manganello, temně zelené borové lesy i makchiové porosty, sladká vůně bylinek a křovin. O dávné historii vypovídají prastaré megality i půvabná městečka a kamennými kostelíky. Místní gastronomie - sýry ze salaší, olivy, oříšky a kaštany - dotváří příjemný dojem.

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

Doporučujeme:

Divoká Korsika, perla Středomoří 2024

Francie | Korsika 13.09 - 22.09. (pá - ne) 16 990,-

Korsika - Francie - 2024, 2025 výpis zájezdů:

FILTROVAT
Vyberte oblast destinace Francie Vyberte podoblast destinace Francie
načítám data

Zájezdy Korsika - související články:

Vinařství na Korsice

Co se vína týče (a nejen jeho) je Korsika mnohem blíže Itálii než Francii. Vždyť i nejrozšířenější zdejší odrůda révy Nielluccio je ve skutečnosti blízkou příbuznou odrůdy Sangiovese z Chianti. Osobitý charakter ostrova jako by se zrcadlil i ve víně. Na poznávacích zájezdech na Korsiku se jistě najde čas na ochutnávku vín.

Zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu