Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy - Burgenlandsko - Rakousko 2024, 2025

Burgenland leží jižně od Neziderského jezera při hranicích s Maďarskem. Tato oblast byla dříve součástí Uher, ale po rakousko-tureckých válkách (1529-1791) se zde usadili Němci a Chorvaté. Hlavním městem Burgenlandu je Eisenstadtse zámkem rodu Esterházyů. Oblast je spojená s dvěma vynikajícími hudebníky - Haydnem a Lisztem. Okolí Neziderského jezera se vyznačuje jedinečnými biotopy se vzácnou faunou a flórou a je zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Vyrábí se tu vynikající vína.

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

Burgenlandsko - Rakousko - 2024, 2025 výpis zájezdů:

FILTROVAT
Vyberte oblast destinace Rakousko Vyberte podoblast destinace Rakousko
načítám data

Zájezdy Burgenlandsko - související články:

Národní park Neusiedler See-Seewinkel

Národní park (97 km2) zahrnuje část Neziderského jezera s pobřežními partiemi a navazuje na maďarský národní park Fertő-Hanság. Tvoří ho rovinatá krajina s rozsáhlými rákosinami, močály, bažinami, písečnými přesypy, mokřinami a více než 40 slanými, částečně vysychajícími jezírky. Jde o nejteplejší i nejsušší část Rakouska, typickou silnými a častými větry. Charakteristické jsou husté a rozsáhlé rákosiny. Dříve se rákos hojně využíval jako stavební materiál i jako střešní krytina a dodnes lze vidět místa, kde se tradičně suší.

Oblast si v současnosti získává stále větší oblibu a přibývá poznávacích zájezdů, které sem směřují. Zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu