Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

| Zpět |

Informace - Termální lázně Mosonmagyaróvár

Mosonmagyaróvár

Město Mosonmagyaróvár se nachází v severozápadním cípu Maďarska, jen pár kilometrů od slovenské hranice.

Zdejší termální lázně jsou založeny na termálním prameni s alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí. Tato voda má výborné léčivé účinky a patří mezi 5 nejúčinnějších v Evropě.

Celoročně otevřený lázeňský areál byl v roce 2008 zcela zrekonstruován a rozšířen. Návštěvníkům nabízí krytý plavecký bazén s teplotou 25-27 °C, dva menší venkovní léčebné bazény, jeden zčásti krytý sedací léčebný bazén s teplotou 35-37 °C. Dále je k dispozici polokrytý termální bazén včetně jacuzzi a 3 zcela nové zážitkové bazény s termální vodou o teplotě 32-33 °C.

V bazénech, z nichž několik je zastřešených, si přijdou na své rovněž příznivci plavání. Pro děti jsou zde dětské bazény. Procedury využívající léčivou vodu nabízejí širokou škálu služeb jako např. uhličité koupele, bahenní zábaly, masáže, inhalace, elektroléčba, podvodní masáže, zdravotní cvičení aj.

V okolí se nachází hrad, dům Habsburků, muzeum Hanság, farní kostel sv. Gottharda a chráněná krajinná oblast Szigetköz.

 www.thermal-movar.hu

Bazény: léčebný, plavecký, pro gymnastiku, vodní atrakce.

Fyzioterapeutické služby: koupele v bazénu, vanové uhličité koupele, bahenní zábaly, vodní trakce, podvodní proudová masáž, elektroléčba, masáže, inhalace, pitný režim

Indikace: onemocnění pohybového ústrojí, gynekologické problémy, onemocnění žaludku a zažívacího traktu.

Nabídku cestovní kanceláře GEOPS se zájezdy do maďarských lázní najdete na stránkách www.madarsko.geops.cz/mosonmagyarovar a www.termalni-lazne.geops.cz. 

| Zpět |
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu