autokarem hotel Snídaně
Přidat k oblíbeným zájezdům
V Bavorsku se nachází několik památek založených nebo přestavěných králem Ludvíkem II. Státnické činy tohoto „bláznivého“ krále nebyly příliš rozumné, ale jeho podivuhodné romantizující zámky uchvacují dodnes stejně jako nádherná krajina bavorských Alp, do níž je umístil.
Program a detail zajezdu
Cena zahrnuje
dopravu autobusem s klimatizací, 1x hotel 2-3* (2lůžkové pokoje), 1x snídani, průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění, případ. pobytovou taxu, vstupné (60 €) a vše co není obsaženo v položce Základní cena zahrnuje
Příplatky
690 Kč za 1lůžkový pokoj
96 Kč za komplexní pojištění
Slevy
340 Kč pro 3. osobu na přistýlce
zobrazit PODOBNÉ ZÁJEZDY
Garmisch-Partenkirchen - krásná soutěska Partnachklamm - barokní klášter Ettal - zámky Ladvíka II. Linderhof, Neuschwanstein a Herrenichiemsee na jezeře Chiemsee. CK sleduje aktuální situaci pandemie a vyhrazuje si právo drobných úprav programu, pokud to budou vyžadovat aktuální restrikce v dané zemi. Sledujte rozcestník informací COVID-19. CK situaci řeší, omluvte nás pokud jsme nuceni zájezd rušit, jde nám o Vaše bezpečí i o zdraví Vašich blízkých.
Kod
Termin
Počet nocí
Nástupní místa
Cena
 
002-264
14.5 - 16.5.2020
2
Praha a další níže
3 590,-
Po termínu
002-265
18.9 - 20.9.2020
2
Praha a další níže
3 590,-
Po termínu
U tohoto zájezdu je k dispozici služba doobsazení dvoulůžkového pokoje. Níže naleznete podrobnosti.
Pokud máte zájem využít doobsazení a splňujete podmínky zobrazené u termínu pro doobsazení, proveďte prosím klasickou on-line objednávku zájezdu pro jednolůžkový pokoj a do poznámky prosím napište žádám doobsazení. Případně nás kontaktujte. Termín a požadavky pro doobsazení:
Kod
Termin
 
 

Program

1. den: odjezd pozdě večer z Prahy, (Kl, Sl, Be, Pl a po trase a dalších míst dle termínu a dohody) do SRN

2. den: alpské středisko GARMISCH-PARTENKIRCHEN pod nejvyšším vrcholem Německa Zugspitze (2.963 m), nenáročná turistika v soutěsce Partnachklamm, 500 m dlouhá, až 250 m vysoké stěny, Ettal, barokní benediktinský klášter pův. ze 14. století v údolí řeky Ammer, Linderhof, barokní zámek s umělou jeskyní, parkem, vodopády a vodotrysky, ubytování ve Schwangau nebo okolí

3. den: extravagantní zámek "bláznivého krále" Ludvíka II. Bavorského z rodu Wittelscachů Neuschwanstein v úchvatné poloze nad strží a Labutím jezerem, král ho nechal vybudovat podle plánů divadelního architekta Christiana Janka; přepychové interiéry a úchvatná podívaná vám budou odměnou za 20minutový strmý pěší výstup, přejezd a plavba výletní lodí po jezeře Chiemsee na Herrenchiemsee, další ze zámků Ludvíka II., nazývaný „Bavorské Versailles“, projekt však nikdy nebyl dokončen, možnost korza po ostrově, návrat do ČR v noci


CK si vyhrazuje právo úpravy programu podle počasí.

Doprava

autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje) a DVD.

Ubytování

1x hotel* * v Hohenschwangau či Schwangau (2-lůžkové pokoje).

Stravování

1x snídaně v hotelu

Pojištění

zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb.
Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel.
Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5; kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696
• pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci až do výše 5.000.000 Kč a pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč
• pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů: plnění maximálně do výše 80 % ze stornopoplatku, nejvýše však 15.000 Kč
• úrazové poj.: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč)
• poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč
• pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč

Orientační ceny vstupného

Zámek Neuschwanstein 13 €
Zámek Linderhof 7,5 €
Soutěska Partnachklamm 4 € (pouze v případě dobrého počasí)
Zámek Herrenchiemsee 10 €
Loď na ostrov Chiemsee 7,4 €

Kapesné

Doporučujeme na vstupné minimálně 60 €

Pořadatel: SLAN tour s.r.o., IČO: 25118889

Garmisch-Partenkirchen - Partnachklamm - Ettal - Linderhof - Neuschwanstein - Cheimesee a Herreninsel

Termální aquapark nedaleko Mnichova napájený ze sirného pramene bohatého na minerálie. Termální a zážitkové bazény, vodní atrakce, zábavní areál Galaxy (tobogány), odpočinkový areál Vital oáza, svět saun.

zobrazit celý článek

Lázně s termální slanou vodou v atraktivní přírodě bavorských Alp. Odpočinkové termální bazény, plavecké bazény, vodní masáže, kanál s divokou vodou, fantastický svět saun s alpínskou zahradou.

zobrazit celý článek

V jihovýchodním cípu Německa leží Berchtesgadenské Alpy, které jsou chráněny stejnojmenným národním parkem. Jde o masiv triasových vápenců a tak jsou všude vidět bílé štíty. Nedosahují sice výšek jiných částí Alp (nejvyšší vrchol Watzmann má 2.713 m), ale krásy mají spoustu. Pohoří je výrazně členité, s hlubokými údolími a strmými štíty a vše dotvářejí hojná ledovcová jezera. Největší z nich, Königssee (521 ha) leží pod východní stěnou Watzmannu, je hluboké až 190 metrů a téměř 8 km dlouhé. Na ostrůvku uprostřed je poutní kostelík sv. Bartoloměje z roku 1134. Berchtesgaden je velmi oblíbený cíl poznávacích zájezdů do oblasti Alp.

zobrazit celý článek

Neuschönau se nachází v národním parku Bavorský les. Najdete zde cestu postavenou v korunách stromů a také věž, ze které je překrásný výhled do krajiny. Jedná se o unikátní atrakci, kterou by si neměl nikdo nechat ujít. Zelená perlička na poznávacích zájezdech s CK GEOPS.

zobrazit celý článek
Německo - Norimberk - bohatá nabídka na Christkindlesmarktu

Norimberk je město se staletou a slavnou historií. obnovené historické centrum i významná muzea připomínají éru říšských sněmů, bohatství svobodného města a centra obchodu a podobu ulic, v nichž žil Albrecht Dürer. Kromě toho proslul Norimberk gastronomickými specialitami – grilovanými klobáskami a lahodným tradičním perníkem.

zobrazit celý článek
Rakousko - Berchtesgaden - solný důl, malý koncert s hrou barev a světla v solné komoře

Nejstarší solný důl Německa v Berchtesgadenu zve návštěvníky k prohlídce s jízdou vláčkem, lanovkou i na skluzavce. Poznejte fantastický podzemní svět, místo, kde se těží berchtesgadenské bílé zlato.

zobrazit celý článek

Podobné zájezdy (2):

Po stopách Wittelsbachů a Mnichov 2020

Německo | Bavorsko Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 1x hotel 3*, 1x snídani, průvodce, pojištění CK
03.10 - 04.10 3 990,-

Vánoční putování za Ludvíkem Bavorským 2020

Německo | Bavorsko Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 2x hotel 3*, 2x polopenzi, průvodce, pojištění CK
11.12 - 13.12 4 990,-
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu