autokarem hotel Zájezdy za uměním, výstavy a architektura Eurovíkendy s průvodcem a programem Adventní zájezdy
Přidat k oblíbeným zájezdům Jen málokterá oblast Rakouska si váží svých tradic jako právě Tyrolsko a advent v horských městčkách patří mezi ty nejkrásnější. Městečko Rattenberg osvětlí jen louče, svíčky a svícny v oknech domů a otevřené ohně na trzích. Krásnější advent nenajdete. Jedinečný zážitek doplní zářivý Křišťálový svět Swarowski i překrásné trhy v tyrolském hlavním městě Innsbruck a pověstný horský trh Hungerburg. Program a detail zajezdu
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 1 x hotel se snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění, případné pobyt. taxy, vstupné (35€)
Příplatky
600 Kč - 1lůžkový pokoj
90 Kč - komplexní pojištění
Kufstein, adventní trhy v pevnosti - Rattenberg, nejkrásnější adventní trh Tyrolska, kdy je celé město osvícenou pouze loučemi, svíčkami, svícny a otevřenými ohni na trzích - Křišťálový svět Swarowski, největší a nejmenší krystal na světě - Innsbruck, advent v tyrolském hlavním městě - horský trh Hungerburg
Kod
Termin
Počet nocí
Nástupní místa
Cena
 
092-731
7.12 - 8.12.2019
1
Praha a další níže
3 400,-
Odjeto
U tohoto zájezdu je k dispozici služba doobsazení dvoulůžkového pokoje. Níže naleznete podrobnosti.
Pokud máte zájem využít doobsazení a splňujete podmínky zobrazené u termínu pro doobsazení, proveďte prosím klasickou on-line objednávku zájezdu pro jednolůžkový pokoj a do poznámky prosím napište žádám doobsazení. Případně nás kontaktujte. Termín a požadavky pro doobsazení:
Kod
Termin
 
 

Program

1. den: odjezd z Prahy v 6 h, dále Hradec Králové, Pardubice a po trase do Rakouska, KUFSTEIN, adventní trhy v mohutné hradní pevnosti nad řekou Inn a hřeb dne - nejkrásnější adventní trhy v Tyrolsku a pravděpodobně i v celém Rakousku v malém historickém městečku RATTENBERG, které se večer celé zahalí do tmy a následně rozzáří stovkami loučí, svící v oknech domů či desítkami otevřených ohňů - krásnější adventní trh nenajdete, nocleh nedaleko Rattenbergu obvykle v krásném alpském údolí Alpbachtal či v údolí Inntal

2. den: prohlídka Křišťálového světa Swarovski s jedinečnou zářivou expozicí či s největší a nejmenším krystalem na světě (vstupné 17 EUR), vedle Vídně největší prodejna Swarovského i s výstavními či sběratelskými kusy (zde se vstup neplatí), INNSBRUCK – advent v tyrolském hlavním městě – překrásný trh na Starém městě pod Zlatou stříškou, trh s několikametrovými svítícími horskými krystaly na ulici Marie Terezie, a na závěr druhý hřeb zájezdu - rodinný trh s kulisou hor, panoramatický horský trh Hungerburg, na který přímo z centra vyjedete pozemní lanovkou a ze kterého můžete vyjet kabinou vysoko nad města – letecké výhledy, expozice tyrolských betlémů; návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu)

Doprava

klimatizovaným autobusem vybaveným pro zahraniční cesty

Ubytování

1x hotel 2-lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta snídaně formou švédského stolu, podává se na hotelu

Orientační ceny vstupného

ORIENTAČNÍ CENY VSTUPNÉHO:
Pevnost Kufstein: 11 €, museum Augustyanu v Rattenbergu 5 €, Křišťálový svět Swarovski 19 €, skupina od 10 osob - 17 €, Nordkettebahnen 38 €

Kapesné

Celkově doporučujeme na vstupné a jízdné min. 65 € (záleží však na Vašem výběru navštívených objektů, viz. výše) a další kapesné dle vlastního uvážení na vlastní útratu (stravování, suvenýry apod.).
Je dobré mít u sebe papírové bankovky spíše nižší hodnoty do 20€, případně kovové drobné na drobné nákupy (pohledy, kávu) a pro případ potřeby navštívit veřejnou placenou toaletu.

Pořadatel: Radek Kredba - CK Permon, IČO: 45256691

Kufstein - Rattenberg - Innsbruck

Termální lázně s moderním aquaparkem v Langenfeldu, v Ötztalských Alpách. Největší lázeňský areál v Alpách, zajímavý už tím, že zdejší horké prameny jsou napájeny vodou z ledovců, která se v hloubce ohřívá a obohacuje o síru.

zobrazit celý článek
Rakousko - Bad Geinberg, Karibská laguna, lázně otevřeny 1998

Termální lázně s horkou sirnou a slanou vodou, rozsáhlým saunovým světem a wellness centrem, atraktivní zejména díky exotickému areálu Karibská laguna.

zobrazit celý článek
Termální lázně Laa - skluzavky v bazénu pro děti

Atraktivní termální lázně s aquaparkem, vodním kinem a nápaditým saunovým světem v Dolním Rakousku nedaleko českých hranic.

zobrazit celý článek

V Bad Schallerbach se nacházejí dva rozsáhlé a velmi nápadité aquaparky (vstup do obou je společný): exotické Aquapulco s mnoha veselými vodními atrakcemi, a Tropicana, wellness aquapark s teplými bazény a vířivkami a s bazénem s proměnlivým barevným osvětlením.

zobrazit celý článek
Rakousko - Bad Blumau, interiéry termálních lázní

Štýrské termální lázně s dvěma horkými prameny bohatými na minerálie zaujmou nejen pestrou nabídkou wellness služeb, ale také originální a oku lahodící architekturou podle návrhů Hundertwassera.

zobrazit celý článek

Bad Ischl je příjemné a elegantní lázeňské letovisko, kde se nachází jedno z habsburských sídel - oblíbená Kaiservilla císaře Františka Josefa. Termální lázně s léčivou slanou vodou patří k nejoblíbenějším v Rakousku.

zobrazit celý článek

Elegantní lázeňské městečko v okolí Vídně, přezdívané město růží. Zdejší termální lázně Römertherme, napájené horkým pramenem s vysokým obsahem síry, měli v oblibě i členové císařské rodiny. V současnosti nabízejí návštěvníkům služby na úrovni a různé atrakce (vířivky, vodní masáže, sauny...).

zobrazit celý článek

Alpské údolí Gastein (Gasteinertal) v atraktivním národním parku Vysoké Taury, je proslulé svými horkými zřídly. Vznikly tu hned dvoje velké termální lázně v městech Bad Gastein a Bad Hofgastein, je tu také termální koupaliště v Dorfgasteinu a jeskynní ozdravovna Heilstollen.

zobrazit celý článek
Rakousko - Tauern Spa - okolní vrcholy NP Vysoké Taury pokryté sněhem lze pozorovat přímo z bazénu

Národní park (1.834 km2) chrání centrální partie pohoří Vysoké Taury, včetně nejvyšší hory Rakouska Glossglockneru (3.798 m) a leží na území tří spolkových zemí – Salcburska, Tyrolska a Korutanska. Jde skutečně o vysokohorský terén (přes 300 vrcholů přesahuje 3.000 metrů) s ostrými štíty, vysokohorskými plesy, ledovcovými kary, kamenitými morénami a suťovými poli. Téměř desetinu parku pokrývají ledovce. Největší z nich (Pasterze) má plochu 19 km2 a mocnost ledu dosahuje 250 metrů.

zobrazit celý článek
Rakousko - NP Kalkalpen, turistika po horských chodníčcích

Národní park zahrnující část alpského hřebene severně od Lince (Severní vápencové Alpy). Hory tu nedosahují velkých výšek, jsou tvořeny převážně vápencem a pokryty hustými lesy. Oblast je v současné době stále populárnější, a proto i sem směřují víkendové zájezdy s turistikou a poznávací zájezdy do Dolních Rakous.

zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu