autokarem hotel Polopenze
Přidat k oblíbeným zájezdům Termální a léčebné lázně Lenti najdete v jihozápadní části Maďarska u rakouských a slovinských hranic. Pobyt v lázních s výlety (Lendava a Bukovniško jezero) již v ceně.. Program a detail zajezdu
Cena zahrnuje
doprava autobusem s klimatizací, 6x hotel 4* (2lůžkové pokoje), 6x polopenze, welcome drink, odpolední dezert, vstupné do lázní, vstup do hotelového wellness centra, vypůjčení županu, 2 autobusové výlety (Lendava a Bukovniško jezero), pobytovou taxu, delegátský servis. pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění, všechny fakult. služby a výlety a vše co není uvedené v odstavci Základní cena zahrnuje
Příplatky
3.200 Kč za 1lůžkový pokoj
280 Kč za komplexní pojištění
240 Kč za připojištění COVID 19 za příplatek UNIQA P* (Z1)
Kod
Termin
Počet nocí
Nástupní místa
Cena
 
022-729
5.6 - 12.6.2022
7
Praha a další níže
13 490,-
Po termínu
022-730
8.9 - 15.9.2022
7
Praha a další níže
13 990,-
Po termínu
U tohoto zájezdu je k dispozici služba doobsazení dvoulůžkového pokoje. Níže naleznete podrobnosti.
Pokud máte zájem využít doobsazení a splňujete podmínky zobrazené u termínu pro doobsazení, proveďte prosím klasickou on-line objednávku zájezdu pro jednolůžkový pokoj a do poznámky prosím napište žádám doobsazení. Případně nás kontaktujte. Termín a požadavky pro doobsazení:
Kod
Termin
 
 

Program

Městečko Lenti leží v západním Maďarsku, u hranic se Slovinskem a Rakouskem. V roce 1970 byly objeveny horké prameny a již v roce 1978 byly uvedeny do užívání termální lázně. Lesnatým krajem je vedena úzkorozchodná lesní železnice, která má nástupní stanici vedle lázeňského areálu a je zde také železniční muzeum. Za poznání stojí také místní vinné sklípky a park Energie sv. Jiří, který je součástí lázeňského areálu.

Indikace
Léčba onemocnění pohybového ústrojí (chronické onemocnění kloubů a kostí, osteoporóza, revmatismus), poúrazová a pooperační rehabilitace, nemoci vegetativního nervového systému.

Lázeňský areál
Lázeňský areál se rozprostírá na ploše 8 ha a návštěvníkům nabízí venkovní a vnitřní část, saunový svět a park Energie sv. Jiří.

Venkovní část: léčebný bazén, částečně krytý hydromasážní zážitkový bazén, zážitkový bazén s masážními tryskami a lavicemi a tobogánem (74 m), plavecký bazén, dětský bazén..
Vnitřní část: léčebný bazén (38°C), hydromasážní bazén (38°C), bazén pro cvičení (34°C), plavecký bazén (28°C), dětský bazén (34°C). Nová vnitřní část nabízí zážitkový bazén (34-36°C) s masážními lůžky, lavicemi, sprchami, jacuzzi a gejzíry, zážitkový bazén (33°C) se skluzavkami, masážními lůžky, gejzíry a vodním hřibem.
Saunový svět: 2 finské sauny, aroma sauna, infrasauna, vnitřní a venkovní relaxační prostory s lehátky.
Park Energie sv. Jiří: vyzařování energie působí na celý organismus, harmonizuje tok energií, nastartuje blahodárné procesy, čímž dosáhne optimální tělesné a duševní rovnováhy. V parku Energie sv. Jiří se doporučuje trávit najednou 1-2 hodiny. Vydlážděná část v parku ukazuje směr linií sv. Jiří. Styčné body linií s nejsilnějším zemským zářením jsou vyznačené tyčemi. Na těchto místech se doporučuje pobyt 20-30 minut.

Doprava

Autobusy s klimatizací a s možností občerstvení.
Standardní trasa: ČR - Bratislava - Mosonma­gya­róvár - Szombathely - Körmend - Lenti. Odjezd autobusu z ČR je v neděli v nočních hodinách, příjezd do Lenti je v pondělí v ranních hodinách. Odjezd z Lenti je v neděli v dopoledních hodinách, příjezd do ČR je ve večerních hodinách.

Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Hav­­líčkův Brod - Jihlava (Pávov) - Brno. V uvedeném termínu je možný odjezd z Hradce Králové a Pardubic (svoz mikrobusem do Kolína bez příplatku). Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

Ubytování

Hotel se nachází přímo u lázeňského areálu. Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje Superior s balkonem s možností 1 přistýlky. Vlastní sociální zařízení, fén, TV, minibar, klimatizace, trezor, telefon, župan na pokoji, WiFi.
Hosté mají k dispozici: propojení hotelu s lázeňským areálem krytou chodbou, wellness centrum, recepci, restaurace, bar, fittness, Xbox herna, dětský koutek, půjčovna kol a elektrokol (za poplatek), půjčovna nordic walking holí, výtah.
Wellness centrum: vnitřní zážitkový bazén s masážními prvky, 4 sauny, možnost masáží (za poplatek), koutek s občerstvením (voda, čaj, ovoce)

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu, odpolední dezert.

Pojištění

zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb.

KOMPLEXNÍ LÉČEBNÉ POJIŠTĚNÍ UNIQA
Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel.
Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5 kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696.
• léčebných výloh (dále LV) pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci včetně případné nákazy COVID-19 v zahraničí s případ. omezením s odkazem na "semafor" a doporučení MZV až do výše 5.000.000 Kč
pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč
pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů i v případě diagnózy COVID 19 či jiné: plnění maximálně do výše 80 % ze stornopoplatku, nejvýše však ¨15.000 Kč
úrazové pojištění: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč)
poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč
• pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč

Nově je možné sjednat doplňkové pojištění k jakémukoliv komplexnímu cestovnímu pojištění 
 PŘIPOJIŠTĚNÍ COVID 19 TARIF P – rozsah pojištění níže
Náklady na ubytování spojené s umístěním do karantény – maximální plnění 10.000 Kč
- V případě karantény při nákaze pojištěné osoby v zahraničí
- Preventivní karanténa nařízená oprávněným místním orgánem (např. v hotelu, kde klient bydlí, se prokáže nákaza)
Náklady na náhradní dopravu zpět do ČR v případě umístění do karantény při zahraniční cestě – maximální plnění 20.000 Kč
- Karanténa v souvislosti s nákazou klienta
- Preventivní karanténa v souvislosti s nákazou např. někoho z hotelu
Rozšíření pojištění stornovacích poplatků o nesplnění zdravotních podmínek k nástupu do veřejného dopravního prostředku sloužícímu k cestě do zahraničí (letadlo, autobus, vlak)
- Rozšiřuje připojištění stornovacích poplatků (pokud jsou sjednány) o situace, kdy pojištěná osoba doloží, že v ČR, ještě před odjezdem, nebyla vpuštěna do dopravního prostředku s ohledem na zdravotní rizika související s COVID-19 a podezření na onemocnění pojištěné osoby. Pojistné plnění je poskytováno maximálně do výše limitu zvoleného připojištění stornovacích poplatků se stejnou spoluúčastí klienta- Dále je z pojištění hrazena situace, kdy klient doloží, že jel vlastním prostředkem a nebylo mu umožněno opustit ČR na hraniční kontrole země sousedící s ČR s ohledem na nesplnění zdravotních podmínek k vycestování z ČR a podezření na onemocnění pojištěné osoby.
- Preventivní domácí karanténa nebo uzavření hranic nařízením oprávněného orgánu není předmětem pojištění.

Výlety

Výlety v ceně zájezdu
Lendava
Procházka městem se zastávkou u nejznámějších památek. Lendavský hrad, synagoga, kostel Nejsvětější Trojice, divadelní a koncertní hala, aj. Výlet k rozhledně Vinarium Lendava (53,5 m) s překrásným výhledem do dalekého okolí. V přízemí rozhledny možnost ochutnávky místního vína.

Bukovniško jezero
Krásná příroda s přehlídkou rostlin a zvířat, léčivé energetické body. Možnost návštěvy tropického skleníku.

Pořadatel: CESTA Travel Agency, s. r. o., IČO: 26735997

Lenti - Lendava - Bukovniško jezero

Maďarsko - Zadunají - Sarvár, termální lázně, areál s krytými i venkovními bazény, skluzavkami, perličkami a masážními proudy

Termální lázně Sárvár jsou spojené přímo s arboretem hradu Nádasdy. Kryté i venkovní bazény, skluzavky. Z místního pramene se získává sůl, tzv. sárvárské termální krystaly známé po celém světě. Místo pro rekreaci anebo alespoň pro osvěžení a odpočinek na poznávacích zájezdech do maďarského Zadunají.

zobrazit celý článek
Maďarsko - Bukk - termální lázně Bukfurdo, pro velké i malé obří skluzavka

Moderní termální lázně na severozápadě Maďarska s termální železitou, hořečnatou a vápenitou vodou. Jeden z největších lázeňských areálů v zemi - 26 bazénů, tři terasy s lehátky na opalování, fyzioterapeutické služby - bahenní zábaly, podvodní masáže, magnetická terapie...

zobrazit celý článek
Maďarsko - Hévíz -  termální lázně v 36 m hlubokém termálním jezeru, které využívali už Římané

Termální lázně poblíž Balatonu s termálním jezírkem v travertinovém kráteru - koupání je možné po celý rok

zobrazit celý článek
Maďarsko - Hajdúszoboszlo - městské lázně, termální voda obsahuje množství minerálů, jódu a také asfaltické látky - proto zbarvená do hněda

Lázeňský areál na okraji maďarské puszty a poblíž Debrecenu, s termální vodou obsahující množství minrálních látek. Pobyt v termálních lázních vám může i zpříjemnit poznávací zájezdy do východního Maďarska a národního parku Hortobágy.

zobrazit celý článek
Maďarsko - Mosonmagyárovár - termální lázně vhodné například při chronických zánětech kloubů, neurózách či úbytku vápníku v kostech

Moderní termální lázně v příjemném zeleném městečku na Dunaji nedaleko hranic se Slovenskem a blízko přírodní rezervace Žitný ostrov. Lázně patří mezi 5 nejúčinnějších svého druhu v Evropě.

zobrazit celý článek
Maďarsko - Eger - městské termální lázně, s termální vodou 29-30 °C, léčí se zde hlavně chronická onemocnění pohybového ústrojí, revmatismus či ženské nemoci

Termální lázně v Egeru - luxusní, se staletou historickou tradicí, wellness služby na úrovni. Samotné město je velmi příjemným místem pro rekreaci, má řadu památek a nabízí různé možnosti vyžití.

zobrazit celý článek
Maďarsko - Miskolc-Tapolca,  jeskynní termální lázně jsou jediné na světě

Unikátní termální lázně v jeskyni v Maďarském krasu, na úpatí Bukových hor. Návštěva jeskynních termálních lázní Miskolc-Tapolca je neodmyslitelným bodem na programu poznávacích zájezdů do severního Maďarska a Bukových hor.

zobrazit celý článek
Maďarsko - Harkány - termální lázně s bazény a vířivkami

Termální lázně v jižním Maďarsku poblíž vinařské oblasti Villány, ideální k léčení, rekreaci a wellness pobytům. Voda s obsahem síry je velmi účinná např. při léčbě revmatu a vůbec nemocí pohybového ústrojí, kožních neduhů nebo nemocí žlučníku a jater. Velmi oblíbené lázně hojně navštěvované českými turisty. 

zobrazit celý článek
Maďarsko, Zalakaros - venkovní bazény termálních lázní

Termální lázně zalakaros se nacházejí v maďarském zadunají nedaleko od Balatonu v zeleném městečku, které získalo ocenění  nejkvětinovější město Evropy. Jsou ideální pro léčbu, rekreaci i wellness

zobrazit celý článek
Maďarsko - Budapešť - termální lázně Gellért, vládne zde duch secese

Luxusní termální lázně hotelu Gellért v Budapešti s vápnitou slabě radioaktivní hydrogenuhličitanovou vodou bohatou na léčivé minerálie

zobrazit celý článek
Maďarsko, Gyula, termální lázně

Termální lázně v zámeckém parku v secesním městě na jihu Maďarska blízko rumunských hranic, alkalická voda s obsahem hydrogenuhličitanů a minerálních solí. Pobyt v termálních lázních Gyula nenmůže chybět na programu poznávacích zájezdů na jihovýchod Maďarska.

zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu