autokarem hotel Polopenze Wellness pobyty Pobyty v lázních Relaxační víkendy Wellness pobyty Pobyty v lázních s výlety Pobyty v lázních Termální lázně a wellness
Přidat k oblíbeným zájezdům Chcete zažít termální pohodový víkend s mořskou vodou za zasněženými horami? Čeká vás komfortní bydlení na břehu Jadranu s volným vstupem do aquaparku Mořský park Laguna, 7 bazénů s teplou mořskou vodou, výhled na moře a hotel hned vedle zbytků starobylého kláštera St. Bernardin...a na procházku do historického města Piran je to co by kamenem dohodil...
Vyjeďte s námi na listopadový zájezd s koupáním.
Program a detail zajezdu
Cena zahrnuje
dopravu autobusem s klimatizací, 3x hotel 4* (2lůžkové pokoje), 3x polopenzi, 4denní vstup do aquaparku v řádné otvírací době, vstup do kasina Bernardin, turistické taxy, průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění, další vstupy (např. wellness areál, večerní koupání), fakult. akce a vše, co není obsaženo v položce Základní cena zahrnuje
Příplatky
1.800 Kč za 1lůžkový pokoj
128 Kč za komplexní pojištění
Slevy
1500 CZK - pro dítě do 6 let ubytované se 2 dospělými (hlaste v CK)
700 CZK - pro dítě 7-12 let ubytované se 2 dospělými (hlaste v CK)
500 CZK třetí osoba na pokoji
Pobyt s koupáním v mořských lázních, možnost výletů CK sleduje aktuální situaci pandemie a vyhrazuje si právo drobných úprav programu, pokud to budou vyžadovat aktuální restrikce v dané zemi. Sledujte rozcestník informací COVID-19. CK situaci řeší, omluvte nás pokud jsme nuceni zájezd rušit, jde nám o Vaše bezpečí i o zdraví Vašich blízkých.
Kod
Termin
Počet nocí
Nástupní místa
Cena
 
002-155
14.11 - 17.11.2020
3
Praha a další níže
7 590,-
U tohoto zájezdu je k dispozici služba doobsazení dvoulůžkového pokoje. Níže naleznete podrobnosti.
Pokud máte zájem využít doobsazení a splňujete podmínky zobrazené u termínu pro doobsazení, proveďte prosím klasickou on-line objednávku zájezdu pro jednolůžkový pokoj a do poznámky prosím napište žádám doobsazení. Případně nás kontaktujte. Termín a požadavky pro doobsazení:
Kod
Termin
 
 

Program

1. den: odjezd z Prahy ve 21 hod.,dále Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, další odjezdová místa dle dohody, transfer do Slovinska

2.-4 den: pohoda, koupání v Laguně, kryté bazény s teplou mořskou vodou, masážní lehátka, vířivky, pro zájemce sauny, solárium, masáže (za příplatek), možnost individuální návštěvy města PIRAN, středověké město v benátském stylu obklopené mořem a s hradbami, křivolaké uličky, rybí restaurace, PORTOROŽ, lázeňské středisko s casinem, cukrárnami, obchůdky, pro zájemce též možný lodní výlet

5. den: koupání v Laguně, večer (asi v 9) odjezd do ČR

6. den: návrat v časných ranních hodinách


CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí,a aktuálním podmínkám. Upozornění: nabídky služeb v aquaparku se mohou změnit.

Doprava

klimatizovaným autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč), WC a DVD.
Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.
Při objednávce zájezdu nezapomeňte, prosím, uvést nástupní místo (v Praze je na vybranou mezi nástupními místy Florenc a Budějovická). Pokud nelze nástupní místo navolit přímo na objednávce, napište ho do Poznámky.

Ubytování

3x hotel ****(2lůžkové pokoje s příslušenstvím) - luxusní hotel na břehu moře vedle zbytků kláštera St. Bernardin, který je přímo spojen chodbou s Vodním parkem Laguna. Do města Portorož a Piran je promenáda po pobřeží.

Stravování

3x polopenze formou bufetu. Snídaně i večeře jsou velmi bohaté a je možné je navštěvovat v určené době podle chuti, další program není na době přímo závislý.
Orientační ceny potravin: hlavní jídlo v restauraci 15-20 €, rychlé občerstvení (bageta, kus pizzy) 4-6 €, káva 1-3 €; pohled 0,50 €, záchod od 0,20 do 0,50-0,70 €.

Pojištění

zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb.
Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel.
Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5; kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696
• pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci až do výše 5.000.000 Kč a pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč
• pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů: plnění maximálně do výše 80 % ze stornopoplatku, nejvýše však 15.000 Kč
• úrazové poj.: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč)
• poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč
• pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč

Pořadatel: Radek Kredba - CK Permon, IČO: 45256691

Poznámky

vstup do kasina Bernardin v ceně
4denní neomezený základní vstup do aquaparku Laguna v řádné otvírací době (bez saun)

Mořský park Laguna:
Celkem 7 bazénů s mořskou vodou teplou 26-31°C v bazénech a 34-36°C ve vířivkách. Celkem 1.000 m2 mořské vody. Západní klidnější část parku: plavecký bazén 20x10 m, kulatý bazén o průměru 10 m s masážními lehátky, vodopády, 5 whirlpoolů. Východní část nabízí vodní hrátky: 2 bazény pro děti o průměru 10 m a hloubce 50 cm a třetí dětský bazén o průměru 14 m a hloubce 80 cm, tobogán, protiproud, gejzíry, plavecký bazén 25x10 m, oválný bazén 25x10 m s vodními děly a protiproudem, tureckou a finskou saunu, solária.
Celý areál je propojený s hotelovým komplexem a je umístěn přímo na mořském břehu, v případě krásného počasí je možné venkovní slunění na terasách nad mořem.

Portorož - Piran - Izola - Koper

Slovinsko - Julské Alpy - nejvyšší hora Slovinska Triglav

Triglavská národní park zahrnuje téměř celé Východní Julské Alpy (838 km2) a patří k největším a nejkrásnějším v Evropě. Je tvořen vápenci a dolomity a v jeho reliéfu se prolínají krasové a glaciální tvary reliéfu – propasti, jeskyně, závrty, vodopády tryskající přímo ze skalních stěn se střídají s morénami, kary či ledovcovými plesy. Většina poznávacích zájezdů do Slovinska směřuje právě do národního parku Triglav.

zobrazit celý článek

Slovinsko je velmi pohostinná země, která překvapí návštěvníky hojností tradičních slovinských pokrmů, stejně tak jako mistrovskými kulinářskými díly, které mají původ mimo Slovinsko, ale do vínku se jim vryl právě „dotyk“ slovinské země. Doplňkem slovinské kuchyně bylo a stále je excelentní víno tří slovinských vinných oblastí. Gastronomii a vína Slovinska rozhodně stojí za to okusit na poznávacích zájezdech do Slovinska.

zobrazit celý článek

Slovinské pohoří Kras, které se prudce zvedá od terstského zálivu a tvoří podhůří Východních Alp mezi Goricí a údolími řek Vipava a Pivka, je oním "původním" krasem, podle něhož je tento typ krajiny pojmenován. Vyskytují se tu prakticky všechny jevy charakteristické pro krasovou krajinu - závrty, škrapy, říční terasy, široká pokleslá údolí, ponorné řeky, jeskyně, propasti...

zobrazit celý článek

Přehled obecných informací o zemi Slovinsko (rozloha, reliéf, obyvatelstvo, ekonomika…)

zobrazit celý článek
Slovinsko - Lublaň - Národní a universitní knihovna, 1936-41, Jože Plečnik

Josip (Jože) Plečnik byl významný slovinský architekt s osobitým stylem. V Čechách je známý především díky úpravám Pražského hradu pro prezidenta T. G. Masaryka. V meziválečném období řídil rozsáhlé architektonické projekty v Lublani a upomíná na něj řada zajímavých budov i celých ulic, náměstí a nábřeží. Zájemci o architekturu by si Plečnikova díla rozhodně neměli nechat ujít na poznávacích zájezdech do Slovinska.

zobrazit celý článek

Slovinsko-italský Kras je jedinečná vápencová krajina Slovinska mezi Julskými Alpami a mořem. Název „Kras“ dal oficiální název všem povrchovým i podzemním útvarům jako jsou jeskyně, vyvěrající potoky, propasti, závrty….

zobrazit celý článek
Slovinsko - Národní park Julské Alpy

Objevte kouzlo překrásné přírody Triglavského národního parku, ale také malebné krajiny v údolí řeky Vipavy, slovinského Přímoří s přístavy, plážemi i salinami, hlavní město Lublaň i podzemní pokladnici slovinského Krasu - vše lze navštívit na poznávacích zájezdech do Slovinska s CK GEOPS.

zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu