Přidat k oblíbeným zájezdům Pobyt v turistickém středisku Saalbach Hinterglemm v kouzelném alpském údolí. Úchvaté horské scenérie, nepřeberné možnosti turistiky, vyhlášené turistické stezky jako Pinzgaurská stezka či Saalachtelská vysokohorská panoramatická cesta, krása a bohatství alpské květeny na půvabné stezce Alpenblummenweg. V ceně je karta Joker Card, která umožňuje bezplatnou jízdu 5 lanovkami a další výhody. Pohodlí v ****hotelu. Pobyt lze doporučit i rodinám s dětmi. Program a detail zajezdu
Cena zahrnuje
doprava autobusem, 5x hotel, 6 snídaně, 5 večeře, z toho 1x grilování, 1x selský bufet a 1x čínské fondu, volný vstup do krytého bazénu, karta Joker Card, průvodce
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh, lanovka v Zell am See, vstupy nezahrnuté do karty a fakult. služby
Příplatky
1 400 CZK jednolůžkový pokoj
196 CZK komplexní pojištění
Tento produkt již není možné objednat.
U tohoto zájezdu je k dispozici služba doobsazení dvoulůžkového pokoje. Níže naleznete podrobnosti.
Pokud máte zájem využít doobsazení a splňujete podmínky zobrazené u termínu pro doobsazení, proveďte prosím klasickou on-line objednávku zájezdu pro jednolůžkový pokoj a do poznámky prosím napište žádám doobsazení. Případně nás kontaktujte. Termín a požadavky pro doobsazení:
Kod
Termin
 
 

Program

1. den: Odjezd v pozdních večerních hodinách, Praha, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Tábor, svozy Brno, Svitavy, Litomyšl a Vysoké Mýto (nástupní/svozové místo na přihlášce uveďte prosím v Poznámce), přejezd
2. den: dopolední snídaně, ubytování dle možnosti hotelu, odpoledne jízda údolním vláčkem na salaš Lindlingalm, první seznámení s údolím Glemmtal, zpět na hotel pěšky pohodlnou údolní cestou či trochu náročnější cestou přes Saalalm, Forsthofalm do hotelu, večeře
3. den: pěšky k lanovce, výjezd na Zwölferkogel, pak více možností kratších lehkých túr či náročnější přes Stoffennieder s výstupem až na Manlitzkogel (2247 m n. m.), dále po panoramatické cestě přes salaš Huberalm a sestup ke střední části lanovky Winklerhof, dolů k hotelu, pro zájemce i opačná túra, všichni večeře formou grilování
4. den: autobusem do LEOGANGU, výjezd lanovkou na Asitz, poměrně pohodlnou túrou kolem jezera na Gr. Asitz (1914 m n. m.), po hřebeni s báječným výhledem na salaš pod Wildenkarkogel a dále k horní stanici lanovky Kohlmaiskopf, kterou sjedeme do SAALBACHU, do hotelu buď pěšky nebo místním autobusem. Možnost prodloužení túry od horní stanice lanovky, kde pokračujeme po hřebeni až k chatě Barnkogelalmu a malým údolím do SAALBACHU, večeře.
5. den:lanovkou na Schattenberg do výšky 2018 m n. m. Lehčí varianta jen krátká okružní túra a zpět lanovkou do údolí, přejezd busem do ZELL AM SEE, lehká procházka okolo jezera Zeller See či projížďka lodí nebo jen procházka po městečku, autousem do hotelu, ostatní od horní stanice lanovky po jedné z nejkrásnějších horských cest východních Alp přes vrcholy Stemmenkogel, Saalbachkogel s nádhernými jedinečnými výhledy na svět ledovců nad Kaprunem až k chatě Pinzgauerhütte, pak k horní stanici lanovky Schmittenhöhe, sjezd lanovkou do údolí. Společně s druhou skupinou autobusem do hotelu, večeře - čínské fondu
6. den: lanovkou k chatě Wieseralm a přes Rosswandelhütte a vrchol Wetterkreuz až k chatě Reiteralm, kde můžete poznat až 120 druhů alpských květin a bylin na cestě Alpenblummenweg, touto cestou až k horní stanici lanovky a sjezd dolů lanovkou, lehčí varianta vede jen na cestu Alpenblummenweg a malým údolím do hotelu nebo zpět k horní stanici lanovky a také zpátky lanovkou. Všichni večeře formou selského bufetu
7. den: po snídani odjezd do ČR se zastávkou u jezera Königsee v bavorských Alpách, projížďka lodí nebo jen malá procházka u tohoto údajně nejhezčího německého jezera, příjezd v pozdních odpoledních hodinách.


CK si vyhrazuje právo úpravy programu podle počasí, zájmů skupiny a možností řidičů.

Doprava

klimatizovaným zájezdovým autobusem vybaveným přehravačem DVD, o přestávkách možnost občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč)

Ubytování

hotel * * * * v horském středisku Saalbach Hinterglemm, k dispozici je krytý bazén, relaxační zóna s finskou saunou, bylinnou saunou, římskou parní lázní... V hotelu lze za příznivé ceny zapůjčit horská kola či zakoupit rybářský lístek

Stravování

snídaně formou švédského stolu, večeře o třech chodech se salátovým bufetem, jednou je typická italská večeře, jednou jihotyrolská a jednou večeře při svíčkách

Pojištění

V ceně je zahrnuto povinné pojištění cestovních kanceláří proti úpadku.

Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění a pojištění na storno. Za příplatek lze u CK zprostředkovat komplexní pojištění do zahraničí od pojišťovny UNIQA (balíček obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody).
Upozornění: Toto pojištění platí pouze pro aktivity provozované do výšky 2 500 m, pro turistiku ve vyšších polohách je nutné uzavřít ještě speciální pojistku.

Pořadatel: POZNÁNÍ CK - Jiří Erben, IČO: 48163210

Termální lázně s moderním aquaparkem v Langenfeldu, v Ötztalských Alpách. Největší lázeňský areál v Alpách, zajímavý už tím, že zdejší horké prameny jsou napájeny vodou z ledovců, která se v hloubce ohřívá a obohacuje o síru.

zobrazit celý článek

Alpské údolí Gastein (Gasteinertal) v atraktivním národním parku Vysoké Taury, je proslulé svými horkými zřídly. Vznikly tu hned dvoje velké termální lázně v městech Bad Gastein a Bad Hofgastein, je tu také termální koupaliště v Dorfgasteinu a jeskynní ozdravovna Heilstollen.

zobrazit celý článek
Rakousko - Tauern Spa - okolní vrcholy NP Vysoké Taury pokryté sněhem lze pozorovat přímo z bazénu

Národní park (1.834 km2) chrání centrální partie pohoří Vysoké Taury, včetně nejvyšší hory Rakouska Glossglockneru (3.798 m) a leží na území tří spolkových zemí – Salcburska, Tyrolska a Korutanska. Jde skutečně o vysokohorský terén (přes 300 vrcholů přesahuje 3.000 metrů) s ostrými štíty, vysokohorskými plesy, ledovcovými kary, kamenitými morénami a suťovými poli. Téměř desetinu parku pokrývají ledovce. Největší z nich (Pasterze) má plochu 19 km2 a mocnost ledu dosahuje 250 metrů.

zobrazit celý článek
Rakousko - NP Kalkalpen, turistika po horských chodníčcích

Národní park zahrnující část alpského hřebene severně od Lince (Severní vápencové Alpy). Hory tu nedosahují velkých výšek, jsou tvořeny převážně vápencem a pokryty hustými lesy. Oblast je v současné době stále populárnější, a proto i sem směřují víkendové zájezdy s turistikou a poznávací zájezdy do Dolních Rakous.

zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu