autokarem hotel Polopenze Pobyty v lázních Pobyty v lázních s výlety Pobyty v lázních Termální lázně a wellness
Přidat k oblíbeným zájezdům
Termální lázně Zalakaros leží v malebné kopcovité krajině cca 30 km západně od jezera Balaton. Lázeňský areál využívá hlubinných termálních pramenů o teplotě 96°C s vysokým obsahem hydrogenuhličitanů, soli a síry. Zdejší léčivá voda byla několikrát oceněna pro svou jedinečnost, kterou jí dodává obsah jódu, bromu, sirovodíku a fluoru. Léčba onemocnění pohybového ústrojí a svalstva, Bechtěrevovy nemoci, osteoporózy, poúrazová a pooperační rehabilitace, léčba chronických gynekologických onemocnění, poruch nervového systému, onemocnění dýchacího ústrojí a kožních chorob.
Program a detail zajezdu
Cena zahrnuje
6x hotel 4 * (2lůžkové pokoje), 6x polopenzi, vstupné do lázní, vypůjčení županu, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění, veškeré fakult. služby a vše, co není obsaženo v položce Cena zahrnuje
Příplatky
1.500 Kč za doprava autobusem
2.300 Kč za all inclusive
245 Kč za komplexní pojištění na osobu a den
210 Kč za připojištění COVID 19 za příplatek UNIQA P* (Z1)
Kod
Termin
Počet nocí
Nástupní místa
Cena
 
032-338
16.6 - 22.6.2023
6
Praha a další níže
14 790,-
Po termínu
032-339
22.6 - 28.6.2023
6
Praha a další níže
14 790,-
Po termínu
032-340
24.8 - 30.8.2023
6
Praha a další níže
14 790,-
Po termínu

Program

1.-7. den:

Týdenní pobyt v lázních ZALAKAROS, s dopravou autobusem za příplatek.

Lázně: Moderní lázeňský areál nabízí návštěvníkům léčebné centrum, kryté lázně, zážitkové lázně, termální koupaliště a saunový svět. V bazénech s termální vodou se doporučuje pobýt max. 20 min., a poté si odpočinout. V areálu je zážitková část s vodními atrakcemi pro rodiny s dětmi oddělena od léčebné části, návštěvníci si tak mohou užívat nerušeného klidu a odpočinku v termálních bazénech.

Léčebná část: venkovní léčebný bazén (34-36°C), 2 vnitřní léčebné bazény (32-36°C) a jacuzzi (28-32°C), termální bazén (34-36°C), bazén pro cvičení (28-32°C). Dětem do 16 let je vstup do léčebné části umožněn pouze na základě lékařského doporučení, bližší info v CK.

Zážitková část: venkovní zážitkový bazén (28-32°C), venkovní dětský zážitkový bazén (28-32°C) a dětský bazén se skluzavkou, tobogány, vnitřní zážitkový bazén (28-32°C), vnitřní plavecký a zážitkový bazén (28°C) a dětský zážitkový bazén.

Saunový svět: 2 finské sauny, parní sauna, ochlazovací bazén.

Delegát je přítomen osobně po dobu cesty busem; v průběhu pobytu na telefonu.

Doprava

vlastní
Za příplatek: moderními klimatizovanými autobusy s možností občerstvení.
Nástupní místa jsou možná na trase: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno, ve vybraných termínech lze objednat za příplatek svoz z Pardubic a Hradce Králové, svozy se uskuteční, pokud se přihlásí alespoň 4 osoby.

Ubytování

Zakalaros, Hotel Park Inn
Hotel se nachází přímo u lázeňského areálu v centru města. Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s balkonem s možností 1 přistýlky. Vlastní sociální zařízení, fén, TV, minibar, klimatizace, trezor, telefon, župan na pokoji, WiFi.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu.
Za příplatek all inclusive, které navíc zahrnuje dopolední svačinu (10:30 - 11:30 hod.), obědy formou bufetu (12:00 - 15:00 hod.), odpolední svačinu (15:30 - 17:00 hod.), neomezenou konzumaci nápojů (7:00 - 21:30 hod.) - káva, nealkoholické nápoje, ovocné šťávy a voda z automatu, černý a zelený čaj, točené pivo, rozlévané víno, ovoce.

Pojištění

zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb.

KOMPLEXNÍ LÉČEBNÉ POJIŠTĚNÍ UNIQA
Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel.
Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5S kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696.
• léčebných výloh (dále LV) pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci včetně případné nákazy COVID-19 v zahraničí s případ. omezením s odkazem na "semafor" a doporučení MZV až do výše 5.000.000 Kč
pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč
pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů i v případě diagnózy COVID 19 či jiné: plnění maximálně do výše 80 % ze stornopoplatku, nejvýše však 40.000 Kč
úrazové pojištění: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč)
poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč
• pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč

Nově je možné sjednat doplňkové pojištění k jakémukoliv komplexnímu cestovnímu pojištění 
 PŘIPOJIŠTĚNÍ COVID 19 TARIF P – rozsah pojištění níže
Náklady na ubytování spojené s umístěním do karantény – maximální plnění 10.000 Kč
- V případě karantény při nákaze pojištěné osoby v zahraničí
- Preventivní karanténa nařízená oprávněným místním orgánem (např. v hotelu, kde klient bydlí, se prokáže nákaza)
Náklady na náhradní dopravu zpět do ČR v případě umístění do karantény při zahraniční cestě – maximální plnění 20.000 Kč
- Karanténa v souvislosti s nákazou klienta
- Preventivní karanténa v souvislosti s nákazou např. někoho z hotelu
Rozšíření pojištění stornovacích poplatků o nesplnění zdravotních podmínek k nástupu do veřejného dopravního prostředku sloužícímu k cestě do zahraničí (letadlo, autobus, vlak)
- Rozšiřuje připojištění stornovacích poplatků (pokud jsou sjednány) o situace, kdy pojištěná osoba doloží, že v ČR, ještě před odjezdem, nebyla vpuštěna do dopravního prostředku s ohledem na zdravotní rizika související s COVID-19 a podezření na onemocnění pojištěné osoby. Pojistné plnění je poskytováno maximálně do výše limitu zvoleného připojištění stornovacích poplatků se stejnou spoluúčastí klienta- Dále je z pojištění hrazena situace, kdy klient doloží, že jel vlastním prostředkem a nebylo mu umožněno opustit ČR na hraniční kontrole země sousedící s ČR s ohledem na nesplnění zdravotních podmínek k vycestování z ČR a podezření na onemocnění pojištěné osoby.
- Preventivní domácí karanténa nebo uzavření hranic nařízením oprávněného orgánu není předmětem pojištění.

Pořadatel: CESTA Travel Agency, s. r. o., IČO: 26735997
Maďarsko, Zalakaros - venkovní bazény termálních lázní

Termální lázně zalakaros se nacházejí v maďarském zadunají nedaleko od Balatonu v zeleném městečku, které získalo ocenění  nejkvětinovější město Evropy. Jsou ideální pro léčbu, rekreaci i wellness

zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu