autokarem hotel Snídaně Zájezdy bez nočního přejezdu Evropské slavnosti Relaxační víkendy Wellness pobyty Termální lázně a wellness Poznávací zájezdy pro seniory
Přidat k oblíbeným zájezdům Užijte si nádherný vánoční čas v romantickém prostředí Solné komory - vánoční zvyky, vůně sušenek, punč, svítící lucerny, tradiční trhy starých řemesel v Hallstattu, Bad Ischlu, Wolfgangský advent, a to vše bez shonu velkých měst, v příjemné předvánoční atmosféře. Program a detail zajezdu
Cena zahrnuje
dopravu autobusem s klimatizací, 1x hotel 3* (2lůžkové pokoje), 1x snídaně, průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění, příp. pobytové taxy, vstupné (50 EUR) a vše ostatní co není v odstavci Základní cena zahrnuje
Příplatky
700 Kč za 1lůžkový pokoj
500 Kč za 1x večeře
90 Kč za komplexní pojištění
60 Kč za připojištění COVID 19 za příplatek UNIQA P* (Z1)
Solná komora: Traunsee - Gmunden – zámek Ort - Bad Ischl – Hallstatt – St. Wolfgang – St. Gilgen
Kod
Termin
Počet nocí
Nástupní místa
Cena
 
032-779
2.12 - 3.12.2023
1
Praha a další níže
4 490,-
Po termínu
032-780
9.12 - 10.12.2023
1
Praha a další níže
4 490,-
Po termínu
U tohoto zájezdu je k dispozici služba doobsazení dvoulůžkového pokoje. Níže naleznete podrobnosti.
Pokud máte zájem využít doobsazení a splňujete podmínky zobrazené u termínu pro doobsazení, proveďte prosím klasickou on-line objednávku zájezdu pro jednolůžkový pokoj a do poznámky prosím napište žádám doobsazení. Případně nás kontaktujte. Termín a požadavky pro doobsazení:
Kod
Termin
 
 

Program

1. den: odjezd v časných ranních hodinách (Praha 5:30 hod) do rakouské oblasti Solné komory, k jezeru Traunsee, návštěva přístavního města GMUNDEN, adventní trhy na náměstí, keramická zvonkohra na radnici, přímo z Radničního náměstí odjezd lodí do zámku Ort, nacházejícím se na ostrově jezera Traunsee, jezero je překrásně osvětleno lodicemi s vánočními motivy, na malém arkádovém nádvoří známku Ort se koná nesmírně kouzelný vánoční trh. Odpoledne císařské solné lázně, BAD ISCHL,  zpět v čase dávno zašlé slávy se vrátíme během prohlídky Císařské vily, kde svůj čas s oblibou trávil císař František Josef I., dostatek času bude i na volno k návštěvě adventních trhů v centru města, popřípadě k návštěvě a relaxaci ve vyhlášených termálních lázních Europatherme, večer ubytování v hotelu

2 den: půvabný adventní trh na malebném náměstí v hornickém městečku HALLSTATT, ležícím u břehů stejnojmenného jezera., úchvatný výhled na město a okolní jezero skýtá dechberoucí vysutá vyhlídka, před polednem odjezd k jezeru Wolfgansee, tisíce světélek, vysoká svítící lucerna uprostřed jezera, tradiční trhy, to je Wolfgangský advent, který patří k nejkrásnějším v Rakousku, v městečku ST. WOLFGANG na břehu jezera najdeme živé jesličky, výstavu betlémů, poutní kostel sv. Wolfganga se slavným vyřezávaným oltářem, nezapomenutelná je plavba lodí po jezeře do města ST. GILGEN, v rodišti Mozartovi matky je k vidění obří adventní svíce, návrat do ČR v pozdních nočních hodinách (Praha 23:00 hod).
CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám na místě.

Doprava

Doprava je zajištěna dálkovým klim. autobusem. V autobuse Vám budou určena místa dle předem připraveného zasedacího pořádku, který sestavuje cestovní kancelář v závislosti na datu zakoupení.

Ubytování

1x ubytování v hotelu - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím

Stravování

1x snídaně, možnost zajištění večeře za příplatek

Pojištění

zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb.
Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel.
Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5; kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696
• pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci až do výše 5.000.000 Kč a pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč
• pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů: plnění maximálně do výše 80 % ze stornopoplatku, nejvýše však 15.000 Kč
• úrazové poj.: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč)
• poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč
• pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč

Orientační ceny vstupného

ORIENTAČNÍ CENY (z r. 2022) – ceny v EUR (€)
Pohled 0,70- 2 Euro
káva 3,00 – 4,50 Euro
nealkoholické nápoje, pivo, víno v restauraci 3,50-5,50 Euro
polévka, koláč od 4 Euro
hlavní jídla od 9 Euro a více

Pořadatel: Redok travel, s. r. o., IČO: 25258281

Traunsee - Gmunden – zámek Ort - Bad Ischl – Hallstatt – St. Wolfgang – St. Gilgene

Termální lázně s moderním aquaparkem v Langenfeldu, v Ötztalských Alpách. Největší lázeňský areál v Alpách, zajímavý už tím, že zdejší horké prameny jsou napájeny vodou z ledovců, která se v hloubce ohřívá a obohacuje o síru.

zobrazit celý článek

Alpské údolí Gastein (Gasteinertal) v atraktivním národním parku Vysoké Taury, je proslulé svými horkými zřídly. Vznikly tu hned dvoje velké termální lázně v městech Bad Gastein a Bad Hofgastein, je tu také termální koupaliště v Dorfgasteinu a jeskynní ozdravovna Heilstollen.

zobrazit celý článek
Rakousko - Tauern Spa - okolní vrcholy NP Vysoké Taury pokryté sněhem lze pozorovat přímo z bazénu

Národní park (1.834 km2) chrání centrální partie pohoří Vysoké Taury, včetně nejvyšší hory Rakouska Glossglockneru (3.798 m) a leží na území tří spolkových zemí – Salcburska, Tyrolska a Korutanska. Jde skutečně o vysokohorský terén (přes 300 vrcholů přesahuje 3.000 metrů) s ostrými štíty, vysokohorskými plesy, ledovcovými kary, kamenitými morénami a suťovými poli. Téměř desetinu parku pokrývají ledovce. Největší z nich (Pasterze) má plochu 19 km2 a mocnost ledu dosahuje 250 metrů.

zobrazit celý článek
Rakousko - NP Kalkalpen, turistika po horských chodníčcích

Národní park zahrnující část alpského hřebene severně od Lince (Severní vápencové Alpy). Hory tu nedosahují velkých výšek, jsou tvořeny převážně vápencem a pokryty hustými lesy. Oblast je v současné době stále populárnější, a proto i sem směřují víkendové zájezdy s turistikou a poznávací zájezdy do Dolních Rakous.

zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu