autokarem hotel Polopenze Zájezdy bez nočního přejezdu Zájezdy za uměním, výstavy a architektura Zájezdy s lehkou turistikou Zájezdy s turistikou Národní parky a zahrady Památky UNESCO a starověké civilizace Poznávací zájezdy pro seniory Zájezdy za vínem a gastronomií
Přidat k oblíbeným zájezdům Vychutnejte si atmosféru moravských hradů a zámků a přírodní jedinečnost Moravského krasu. Zájezd si zpestříte výletem do Rakouska k zámkům z doby Habsburků. Program a detail zajezdu
Cena zahrnuje
dopravu autobusem s klimatizací, 4x hotel 3* (2lůžkové pokoje), 4x polopenzi, průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění, pobytovou taxu, sklípek s ochutnávkou, vstupné (cca 2.000 Kč + 40 € a loď a vše co není uvedené v odstavci Základní cena zahrnuje
Příplatky
2.000 Kč za 1lůžkový pokoj
163 Kč za komplexní pojištění včetně zahraničního pojištění při výletu do Rakouska
Krása Jižní Moravy, Jaroměřice nad Rokytnou - působiště Otakara Březiny, zámek Lysice, Moravský kras - Punkevní jeskyně, propast Macocha, zámek Milotice - unikátní komplex barokních staveb, Vranov nad dyjí, Lednicko-Valtický areál, zámek Lednice a Valtice, výlet do Rakouska - zámek Laxenburg - místo líbánek Františka Josefa I. a Sissi.
Kod
Termin
Počet nocí
Nástupní místa
Cena
 
042-744
23.8 - 27.8.2024
4
Praha a další níže
7 990,-
U tohoto zájezdu je k dispozici služba doobsazení dvoulůžkového pokoje. Níže naleznete podrobnosti.
Pokud máte zájem využít doobsazení a splňujete podmínky zobrazené u termínu pro doobsazení, proveďte prosím klasickou on-line objednávku zájezdu pro jednolůžkový pokoj a do poznámky prosím napište žádám doobsazení. Případně nás kontaktujte. Termín a požadavky pro doobsazení:
Kod
Termin
 
 

Program

1. den: odjezd z Prahy v ranních hodinách. JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU – působiště spisovatele Otokara Březiny, ve kterém se nachází barokní zámecký areál s působivým kostelem sv. Markéty. V zámku se nachází krásný taneční sál, tři hudební salonky, sala terrena a římské lázně, čínský kabinet aj.

2. den: Zámek Lysice – barokní zámek s bohatě zařízenými interiéry a renesanční zahradou, která se vyznačuje jedinečnou zahradní architekturou. Moravský Kras – největší a nejvýznamnější krasové území v ČR s více jak 1100 jeskyní, z nichž pět je přístupno veřejnosti. Punkevní jeskyně – součást nejdelšího jeskynního systému v ČR, krápníkové prostory, které vedou na dno propasti Macochy, projížďka po podzemní říčce Punkvě. Propast Machocha (138 metrů) – největší propast tohoto typu ve střední Evropě přístupná ze dvou vyhlídkových můstků.

3. den: zámek Milotice - unikátně zachovalý komplex barokních staveb a zahradní architektury nazývaný též "perla jihovýchodní Moravy". Zámecký areál zahrnuje francouzský park, oranžérii, bažantnici, jízdárnu aj. LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL (UNESCO) – „Zahrada Evropy“, majestátní zámky Lednice a Valtice , palmový skleník – nejstarší svého druhu v Evropě, francouzská zahrada, rozsáhlý anglický park s rybníky, minaret, který nabízí výhled na celý areál aj.

4. den: výlet do Rakouska: zámek Laxenburg – jeden z nejpůsobivějších zámeckých areálů v Evropě - Starý zámek, Modrý dvůr, rybník, v jehož středu se nachází romantický „Františkův hrad“, ve kterém prožil své líbánky císařský pár František Josef I. a Alžběta zvaná Sissi. Zámek Hof  – barokní zámek, který byl jako jedno z největších a nejpřepychovějších panských sídel v habsburské monarchii svědkem mnoha velkolepých slavností. Zámecká zahrada je mistrovským dílem barokní zahradní architektury - sedm teras s ornamentálními záhony, kašnami s vodotrysky a sochami. Mimořádnou pozornost zasluhuje zámecký hospodářský dvůr „Meierhof“ - největší barokní stavba tohoto typu ve střední Evropě.

5. den: VRANOV NAD DYJÍ – jedna z nejpozoruhodnějších světských staveb středoevropského baroka. Návštěvníky zaujmou především bohatě zařízené interiéry, zámecká kaple a středověké hradby. TELČ (UNESCO) - město s neopakovatelnou pohádkovou atmosférou, náměstí Zachariáše z Hradce je považováno za renesanční perlu na seznamu UNESCO, renesanční zámek je nádherným příkladem italského umění u nás. Návrat do Prahy ve večerních hodinách.

Doprava

klimatizovaným autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč), vybaveným DVD.

Ubytování

4x hotel 3* 2 lůžkové pokoje s vlastním příšlušenstvím)

Stravování

4x polopenze (servírovaná).

Pojištění

zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb.
cena zájezdu nezahrnuje tuzemské cestovní pojištění (obsahuje úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody). CK GEOPS nabízí svým zákazníkům tuzemské komplexní pojištění za příplatek.
Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif T+; kontakt na Europ Assistance: +420 255 734 900

• pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů: plnění maximálně do výše 80 % z celkové ceny zájezdu, nejvýše však 8.000 Kč
• úrazové poj.: plnění za trvalé následky úrazu (max. 200.000 Kč), úmrtí (max. 100.000 Kč)
• poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč

V tomto případě pojištění za příplatek zahrnuje také pojištění léčebných výloh na výlet/y do zahraničí.
• pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci až do výše 5.000.000 Kč a pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč

Nově je možné sjednat doplňkové pojištění k jakémukoliv komplexnímu cestovnímu pojištění 
 PŘIPOJIŠTĚNÍ COVID 19 TARIF P – rozsah pojištění níže
Náklady na ubytování spojené s umístěním do karantény – maximální plnění 10.000 Kč
- V případě karantény při nákaze pojištěné osoby v zahraničí
- Preventivní karanténa nařízená oprávněným místním orgánem (např. v hotelu, kde klient bydlí, se prokáže nákaza)
Náklady na náhradní dopravu zpět do ČR v případě umístění do karantény při zahraniční cestě – maximální plnění 20.000 Kč
- Karanténa v souvislosti s nákazou klienta
- Preventivní karanténa v souvislosti s nákazou např. někoho z hotelu
Rozšíření pojištění stornovacích poplatků o nesplnění zdravotních podmínek k nástupu do veřejného dopravního prostředku sloužícímu k cestě do zahraničí (letadlo, autobus, vlak)
- Rozšiřuje připojištění stornovacích poplatků (pokud jsou sjednány) o situace, kdy pojištěná osoba doloží, že v ČR, ještě před odjezdem, nebyla vpuštěna do dopravního prostředku s ohledem na zdravotní rizika související s COVID-19 a podezření na onemocnění pojištěné osoby. Pojistné plnění je poskytováno maximálně do výše limitu zvoleného připojištění stornovacích poplatků se stejnou spoluúčastí klienta- Dále je z pojištění hrazena situace, kdy klient doloží, že jel vlastním prostředkem a nebylo mu umožněno opustit ČR na hraniční kontrole země sousedící s ČR s ohledem na nesplnění zdravotních podmínek k vycestování z ČR a podezření na onemocnění pojištěné osoby.
- Preventivní domácí karanténa nebo uzavření hranic nařízením oprávněného orgánu není předmětem pojištění.

Orientační ceny vstupného

Jaroměřice – zámek – 150 Kč, senioři, do 18 let - 120 Kč
Lysice – zámek – 140 Kč, senioři, do 18 let - 110 Kč, zámecká zahrada a zahradnictví s oranžérií s průvodcem –
120 Kč, senioři, do 18 let - 100 Kč, zámecká zahrada bez průvodce - 40 Kč.
Punkevní jeskyně – s vodní plavbou – 210 Kč, senioři 180 Kč, děti - 100 Kč, poplatek za foto, video – 40 Kč.
Milotice – zámek – 150 Kč, senioři, do 18 let - 120 Kč.
Lednice – zámek – trasa A základní okruh – 210 Kč, senioři, do 18 let - 170 Kč, minaret – 80 Kč, senioři, do 18 let - 60 Kč, Janohrad – 80 Kč, senioři - 60 Kč, skleník – 80 Kč, senioři, studenti - 60 Kč, do 18 let - 40 Kč, Sály minaretu - prohlídka s průvodcem - 150 Kč, senioři, studenti - 120 Kč, děti do 18 let - 80 Kč, plavba k minaretu – 140 Kč / 1 plavba, plavba k Janohradu – 160 Kč /1 plavba.
Valtice - zámek - 200 Kč, senioři, studenti - 160 Kč, do 17 let - 100 Kč.
Laxenburg – zámek včetně vláčku a převozu lodí – 16,5 €.
Schloss Hof – 17 €.
Vranov nad Dyjí zámek – 160 Kč, senioři, studenti - 130 Kč, do 18 let - 80 Kč. Věž - jednotné vstupné - 80 Kč. Zámek Telč – renesanční sály - okruh je momentálně uzavřen. Obytné místnosti posl. majitelů zámku - 120 Kč, senioři, studenti - 100 Kč, do 18 let - 60 Kč. Zámecké podzemí – okruh je momentálně uzavřen. Zámecké nádvoří a zahrada – okruh je momentálně uzavřen.
Celková orientační částka na vstupy je cca 1 900 Kč
(max. částka) + 40 €.

Kapesné

Celkově doporučujeme na vstupné a jízdné 1 900 Kč a 40 € (podle výběru navštívených objektů) a další kapesné dle vlastního uvážení.

Pořadatel: Mayer a Crocus, s. r. o., IČO: 25622706

Jaroměřice nad Rokytnou - zámek Lysice - Moravský Kras - Punkevní jeskyně - propast Macocha - zámek Milotice - Lednicko-Valtický areál, zámek Lednice - zámek Valtice - zámek Laxenburg - zámek Hof - Vranov nad Dyjí - Telč

Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu