autokarem Zájezdy bez nočního přejezdu Evropské slavnosti Památky UNESCO a starověké civilizace Eurovíkendy a metropole Adventní zájezdy
Přidat k oblíbeným zájezdům Máte chuť poznat jak krásný může být advent u nás v Čechách tak jak ho obdivují cizinci? Pojeďte letos jen na otočku do Českého Krumlova a vezměte děti na čerty, můžete si dát svařák a nemusíte řešit počasí a dopravní situaci na silnicích.
Český Krumlov je mimořádným architektonickým skvostem, jehož význam potvrzuje zápis města na listinu světového kulturního dědictví UNESCO v roce 1992. Rozkvět zaznamenalo město nad meandry řeky Vltavy v 16. století, zachovaly se středověké ulice, hrad i zámek, vše poznáte v zimních hávu a s vánoční atmosférou.
Program a detail zajezdu
Cena zahrnuje
dopravu busem, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, vstupné do památek
Příplatky
200 CZK - vstupné na Krampus Show
90 CZK - komplexní pojištění
Český Krumlov (UNESCO) - chrám sv. Víta - Kaplice - démonická stvoření Krampus Show
Kod
Termin
Počet nocí
Nástupní místa
Cena
 
091-723
14.12 - 14.12.2019
0
Praha a další níže
690,-
Odjeto
U tohoto zájezdu je k dispozici služba doobsazení dvoulůžkového pokoje. Níže naleznete podrobnosti.
Pokud máte zájem využít doobsazení a splňujete podmínky zobrazené u termínu pro doobsazení, proveďte prosím klasickou on-line objednávku zájezdu pro jednolůžkový pokoj a do poznámky prosím napište žádám doobsazení. Případně nás kontaktujte. Termín a požadavky pro doobsazení:
Kod
Termin
 
 

Program

1. den: odjezd v 7:00 z Prahy a další nástupní místa po trase dle dohody, cesta do ČESKÉHO KRUMLOVA., prohlídka středověkou části města. Historické centrum a zámek patří mezi naše nejvýznamnější kulturní památky České republiky, zámek je 2. největší komplex po pražském hradě. Interiéry zámku v zimních měsících nejsou přístupné. Výraznou dominantou města je chrám sv. Víta, cenné dílo jihočeské gotiky.

Ulice jsou plné stánků s vánoční výzdobou, můžete ochutnat punč a další dobroty na staročeském vánočním trhu. Cca v 15:00 hod. přejezd do Kaplice, kde se koná již 7. ročník originální Krampus Show - přehlídka masek démonických stvoření, která budí nejen respekt, ale také hrůzu. Bohatý doprovodný program zakončí průvod masek v 18:00 hod. Po průvodu cca ve 20:30 hod. odjezd, návrat v nočních hodináchCK si vyhrazuje právo na změnu vzhledem k aktuální situaci, stejně jako nemůže garantovat uskutečnění průvodu. Bude zajištěn náhradní program.

Doprava

Využíváme autobusy s klimatizací, vybavené zpravidla přehravačem DVD.

Pojištění

zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb.
Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel.
Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5; kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696
• pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci až do výše 5.000.000 Kč a pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč
• pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů: plnění maximálně do výše 80 % ze stornopoplatku, nejvýše však 15.000 Kč
• úrazové poj.: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč)
• poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč
• pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč

Pořadatel: GEOPS - CK, s.r.o., IČO: 25633261

Český Krumlov, Kaplice

Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu