autokarem hotel Polopenze Zájezdy bez nočního přejezdu Termální lázně a wellness Zájezdy s lehkou turistikou Pohodové týdny v horách Zájezdy v horách s lehkou turistikou Zájezdy s turistikou Národní parky a zahrady
Přidat k oblíbeným zájezdům
Letní dovolená v oblasti Nízkého i Hrubého Jeseníku s výlety k zámkům, romantickým vodopádům, do unikátní horské přírody Jeseníků. Koupání a vyhlídková plavba na Slezské Hartě, severoamerické lesy, údolí Bílé Opavy, horské lázně Karlova Studánka. Pohodový zájezd s ubytováním v podhůří Jeseníků, v kraji krásné přírody a historických a technických zajímavostí.
Program a detail zajezdu
Cena zahrnuje
dopravu autobusem s klimatizací, 5x hotel 3* (2lůžkové pokoje), 5x polopenze, průvodce, pojištěné CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění, případnou pobytovou taxu, lanovky, vstupy do termálních lázní, fakultativní služby, vstupné (cca 2.500 kč) a vše co není uvedené v odstavci Základní cena zahrnuje
Příplatky
2.000 Kč za 1lůžkový pokoj
192 Kč za komplexní pojištění T+
Velké Losiny – Praděd – údolí Bílé Opavy – Karlova Studánka - Dlouhé Stráně – Rejvíz - Zlaté Hory – Hradec nad Moravicí – Slezská Harta – Rešovské vodopády
Kod
Termin
Počet nocí
Nástupní místa
Cena
 
042-731
29.7 - 3.8.2024
5
Praha a další níže
9 390,-
Vyprodáno
U tohoto zájezdu je k dispozici služba doobsazení dvoulůžkového pokoje. Níže naleznete podrobnosti.
Pokud máte zájem využít doobsazení a splňujete podmínky zobrazené u termínu pro doobsazení, proveďte prosím klasickou on-line objednávku zájezdu pro jednolůžkový pokoj a do poznámky prosím napište žádám doobsazení. Případně nás kontaktujte. Termín a požadavky pro doobsazení:
Kod
Termin
 
 

Program

1 den: ráno odjezd a návštěva nejkrásnějších vodopádů v republice – REŠOVSKÉ VODOPÁDY, turistická procházka k v romantickém, hlubokém a skalnatém údolí pod obcí Rešov na říčce Huntavě s mnoha kaskádovitými vodopády a peřejemi. K večeru příjezd na ubytování v Malé Morávce..

2 den: ráno vyjedeme autobusem na parkoviště Ovčárna a odtud se vydáme na nejvyšší bod Hrubého Jeseníku a Moravy PRADĚD. Zde se nám nabízí 2 varianty procházek i turistických výšlapů:
První varianta pro vyznavače turistiky. Z Pradědu se vydáme k chatě Barborka a dále turistickou trasou ÚDOLÍM BÍLÉ OPAVY – jedno z nejpůsobivějších míst Jeseníků. Trasa prochází po mnoha mostcích, schodištích a lávkách po březích Bílé Opavy s horskými bystřinami. Cestou jsme odměněni pohledem na vodopády, četné kaskády, peřeje a skalní útvary. U trasy je možnost volby i lehčí varianty. Celodenní turistický výšlap ukončíme v horských lázních Karlova Studánka, krátká prohlídka města.
Druhá varianta odjezd busem z Ovčárny do KARLOVY STUDÁNKY, individuální procházka lázněmi s roubenými budovami a 8 minerálními prameny uprostřed divoké přírody.
Všichni pak k večeru z Karlovy Studánky návrat na hotel do Malé Morávky.

3 den prohlídka unikátního vodního díla přečerpávací elektrárny DLOUHÉ STRÁNĚ. Návštěva REJVÍZU, horská obec s přírodní rezervací, důležitá pramenná oblast, rašelinní vegetace a naučná stezka k Mechovému jezírku. Zbytek dne strávíme ve zlatokopeckém skanzenu ve ZLATÝCH HORÁCH, kde uvidíme repliku zlatorudných mlýnů a hornické osady.

4.den: návštěva horského střediska RAMZOVÁ a turistický výlet na ŠERÁK a ČERVENOHORSKÉ SEDLO po trase: Ramzová – sedačkovou lanovkou na Šerák – přechod na Keprník (2 km) – Vozka (2,5 km) – Na Příčné (2,5 km) – sestup do Červenohorského sedla (5,5 km) - prohlídka lyžařského střediska. Pokud nechcete turistický výlet absolvovat, je možné vyjet lanovkou na Šerák a zpět a strávit volný čas v Červenohorském sedle...

5. den: ráno navštívíme bílý empírový zámek HRADEC NAD MORAVICÍ, nacházející ve výběžku Nízkého Jeseníku nad soutokem řeky Moravice a potoka Hradečná, jeden z nejoblíbenějších výletních cílů v okolí. Zámek navštěvovaly tak známé osobnosti jako byl Ludwig van Beethoven, Nicolo Paganini nebo Ferenc Liszt. Odpoledne údolní vodní nádrž SLEZSKÁ HARTA na řece Ostravici, nejmladší přehrada v Česku. Vyhlídková plavba po přehradě, volno, koupání variantně turistická procházka do okolí.

6. den: po snídani odjíždíme přes VELKÉ LOSINY, kde si prohlédneme nádherný renesanční zámek s arkádovým nádvořím, Muzeum papíru a Ruční papírnu, kde se ruční papír vyrábí už přes 400 let. Variantně pro zájemce relaxace v termálním parku TERMÁLY LOSINY, regenerační vodní svět, blahodárné termální vody, bazény napouštěné přírodní termální vodou. Návrat domů. CK si vyhrazuje právo přesunu jednotlivých částí programu

Doprava

Využíváme autobusy s klimatizací vybavené WC, DVD,

Ubytování

5x hotel 3* (2lůžkový pokoj s vlastní sociálním zařízením)
Horský hotel v Malé Morávce, 2lůžk. pokoje s vlastním příslušenstvím. Hotel disponuje wellness zónou se saunou, vířivkou a venkovním bazénem.

Stravování

5x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře - 1 chod),

Pojištění

zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb.
cena zájezdu nezahrnuje tuzemské cestovní pojištění (obsahuje úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody). CK GEOPS nabízí svým zákazníkům tuzemské komplexní pojištění za příplatek.
Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif T+; kontakt na Europ Assistance: +420 255 734 900

pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů: plnění maximálně do výše 80 % z celkové ceny zájezdu, nejvýše však 8.000 Kč
úrazové poj.: plnění za trvalé následky úrazu (max. 200.000 Kč), úmrtí (max. 100.000 Kč)
poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč

Orientační ceny vstupného

Ceny jsou orientační:
Hradec nad Moravicí - zámek - základní okruh I. 200 Kč
- základní okruh II. 160 Kč
- zámecký areál 50 Kč
- výstava v galerii Bilého zámku 60 Kč
- Bílá věž 100 Kč
Slezská Harta - vyhlídková plavba elektro lodí cca 260 Kč
Karlova Studánka - lázně 200 Kč/os./90 min, 300 Kč/os./150 min
Ramzová – Šerák lanovka 300 Kč jeden směr, zpáteční 500 Kč
Zlaté Hory – zlatokopecké muzeum 100 Kč
Výjezd autobusem na Ovčárnu cca 30 Kč
Rejvíz -Národní přírodní rezervace -30 Kč
Praděd rozhledna 150 Kč
Dlouhé Stráně elektrárna cca 140 Kč (dle počtu účastníků)
Velké Losiny - zámek 180 Kč
- muzeum papíru 180 Kč
- termální lázně 450 Kč/os./ 4 hodiny + 15 minut
Ceny vstupů jsou pouze orientační, uvedeny vždy v plné sazbě pro dospělého. Většina z navštěvovaných objektů poskytuje slevy pro seniory nad 65 let a mládež do 15 let.

Kapesné

Doporučená částka dle individuálního zájmu o návštěvy památek min cca 2.400 Kč.

Pořadatel: Redok travel, s. r. o., IČO: 25258281

Dolní Morava - Stezka v oblacích - Praděd - Karlova Studánka - Ramzová - Šerák - Červenohorské sedlo - Dlouhé Stráně - Zlaté Hory - Rejvíz - jeskyně Na Pomezí - Jeseník - Velké Losiny

Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu