autokarem Jednodenní zájezdy Zájezdy bez nočního přejezdu Zájezdy za uměním, výstavy a architektura Adventní zájezdy
Přidat k oblíbeným zájezdům
Zážitek pro malé i velké. "Chceme ukázat deštné pralesy všech kontinentů. Člověk by tu měl mít pocit, že je přímo mezi zvířaty a rostlinami," říká hlavní chovatel v Gondwanalandu. Zažijete bájnou zemi 3 kontinentů a k tomu v prosinci krásné adventní trhy. Pro zájemce lze zajistit jedinečný zážitek Panometr, letos na téma Titanic.
Program a detail zajezdu
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, s klimatizací, průvodce
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění a vstupné (30 €) a vše co není uvedeno v odstavci Základní cena zahrnuje
Příplatky
90 Kč za komplexní pojištění
22 Kč za pojištění pouze léčebné
Lipsko, adventní trhy, zoo s tropickým areálem Gondwanaland - exotický prales se zvířaty, Panometer - obří panorama, Titanik na mořském dně. CK sleduje aktuální situaci pandemie a vyhrazuje si právo drobných úprav programu, pokud to budou vyžadovat aktuální restrikce v dané zemi. Sledujte rozcestník informací COVID-19. CK situaci řeší, omluvte nás pokud jsme nuceni zájezd rušit, jde nám o Vaše bezpečí i o zdraví Vašich blízkých.
Kod
Termin
Počet nocí
Nástupní místa
Cena
 
011-655
4.12 - 4.12.2021
0
Praha a další níže
990,-
U tohoto zájezdu je k dispozici služba doobsazení dvoulůžkového pokoje. Níže naleznete podrobnosti.
Pokud máte zájem využít doobsazení a splňujete podmínky zobrazené u termínu pro doobsazení, proveďte prosím klasickou on-line objednávku zájezdu pro jednolůžkový pokoj a do poznámky prosím napište žádám doobsazení. Případně nás kontaktujte. Termín a požadavky pro doobsazení:
Kod
Termin
 
 

Program

1.den: odjezd z Prahy v 7 h, další nástupní místo: Ústí nad Labem a po trase dle dohody, svozy za 300 Kč z Hradce Králové, Pardubic a za 400 Kč z Brna, cesta do Lipska. Gondwanaland vám umožní pocítit tropický deštný prales Afriky, Asie a Jižní Ameriky všemi smysly. Na zastřešené ploše o rozloze větší než dvě fotbalové hřiště uvidíte 40 exotických zvířecích druhů a okolo 500 různých stromů a rostlin a ve vulkanických jeskyních živé zkameněliny. Žijí tu šplhající kotulové, lenochodi, leguáni, varan komodský, tapír či tomistoma úzkohlavá apod. Pohybujete se po lávkách nad nimi a technika umožňuje průchod 100% množství UV-záření pro rostliny a zvířata. A tak i díky tomu vyrostl uprostřed Lipska skutečný deštný prales…a k tomu všemu ještě v prosinci milé adventní trhy v ulicích a na náměstích původně středověkého města LIPSKO, tradiční "vánoční pohádkové výjevy" , možnost navštívit místní Panometer - obří panoramata Y. Asisiho,na téma New York 9/11 - New York 11. záři 2001, v případě zájmu o speciální program je nutná objednávka předem , lze uskutečnit od 10 osob za 6€/os. - zajistěte si v CK závaznou objednávkou. Čeká Vás i úžasná atmosféra ulic s vánoční výzdobou, procházka světem pohádek a ochutnání místní speciality "Leipziger Räbchen“ – švestky plněné marcipánem zapečené v těstíčku a sypané skořicovým cukrem na adventních trzích., návrat do Prahy večer


CK si vyhrazuje právo drobných úprav programu vzhledem k počasí, aktuální situaci a případným změnám programu.

Doprava

klimatizovaným zájezdovým autobusem s možností občerstvení, vybaveným DVD

Pojištění

zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb.
Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel.
Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5; kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696
• pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci až do výše 5.000.000 Kč a pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč
• pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů: plnění maximálně do výše 80 % ze stornopoplatku, nejvýše však 15.000 Kč
• úrazové poj.: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč)
• poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč
• pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč
Variantně můžeme nabídnout také pouze léčebné pojištění do zahraničí L5 (nezahrnuje úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody).
Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif L5; kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696
• pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci až do výše 5.000.000 Kč a pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč

Orientační ceny vstupného

Zoo Lipsko - Gondwanaland 16 €
Panometr - 11,50 €, zlevněné 10€, děti 6€.

Kapesné

doporučujeme cca 35€ na vstupné.

Pořadatel: GEOPS - CK, s.r.o., IČO: 25633261

Zajímavosti

New York 9/11
Je 8:41 hodin New York se probouzí v krásný a jasný podzimní den. Nikdo nemá podezření, že se během několika minut stane něco, co otřese známými jistotami a otřese naší normálností. Dnes si všichni přesně pamatujeme, co jsme v tu chvíli udělali a všichni žijeme s dalekosáhlými důsledky: s válkou a terorem, se strachem a paranoiou. Se všemi důsledky ve věčném cyklu násilí.

Panoráma NEW YORK 9/11 neukazuje tragické události teroristického útoku na samotné Světové obchodní centrum, ale spíše představuje siluetu Manhattanu se světoznámými dvojčaty těsně před teroristickými útoky. Na cestě do panoramatu zažíváme globální dopady událostí a mnohem větší lidské utrpení v důsledku katastrofy. Po LEIPZIGU 1813 a DRESDENU 1945 je NEW YORK 9/11 třetím z řady protiválečných projektů Yadegara Asisiho a pokračuje v komentaci světa se zvláštním zaměřením na války moderní doby.


Zobrazit místo Gondwanaland Lipsko, panometr, advent na větší mapě

Lipsko

Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu