autokarem hotel plná penze Zájezdy bez nočního přejezdu Wellness pobyty Pobyty v lázních Pobyty v termálních lázních s výlety Wellness pobyty Pobyty v lázních Termální lázně a wellness
Přidat k oblíbeným zájezdům
Lázně Sárvár s moderním lázeňským areálem patří k nejznámějším v Maďarsku. V okolí Sárváru vyvěrají dva prameny léčivé vody - první z hloubky 1.200 m o teplotě 43°C a druhý z hloubky 2.000 m o teplotě 83°C s vysokým obsahem soli.
Z léčivé vody s vysokým obsahem solí se odpařováním získávala slavná Sárvárská termální krystalická sůl. Město nabízí nespočet skvělých restaurací, hospůdek a vináren. Léčba onemocnění pohybového ústrojí, osteoporózy, po úrazová a pooperační rehabilitace, léčba chronických gynekologických onemocnění, onemocnění dýchacího ústrojí a astma, zažívacích potíží a poruch trávení, kožních chorob.
Program a detail zajezdu
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 4x hotel Park Inn 4* (2lůžkové pokoje), 4x stravu all inclusive, služby delegáta, neomezený vstup do termálního areálu lázní kromě světa sauny, zapůjčení županu, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění, pobytovou taxu cca 1,7 EUR/den/osoba od 18 let, platba v místě na recepci, vstupné do světa sauny a veškeré fakult. služby a vše, co není obsaženo v položce Cena zahrnuje
Příplatky
3.940 Kč za 1lůžkový pokoj
175 Kč za komplexní pojištění
150 Kč za připojištění COVID 19 za příplatek UNIQA P* (Z1)
termální lázně Sárvár, akce All Inclusive, pobyt je vhodný pro celou rodinu, pobyt zdarma pro děti do 6let, CK sleduje aktuální situaci pandemie a vyhrazuje si právo drobných úprav programu, pokud to budou vyžadovat aktuální restrikce v dané zemi. Sledujte rozcestník informací COVID-19. CK situaci řeší, omluvte nás pokud jsme nuceni zájezd rušit, jde nám o Vaše bezpečí i o zdraví Vašich blízkých.
Kod
Termin
Počet nocí
Nástupní místa
Cena
 
002-665
14.11 - 18.11.2021
4
Praha a další níže
8 990,-
U tohoto zájezdu je k dispozici služba doobsazení dvoulůžkového pokoje. Níže naleznete podrobnosti.
Pokud máte zájem využít doobsazení a splňujete podmínky zobrazené u termínu pro doobsazení, proveďte prosím klasickou on-line objednávku zájezdu pro jednolůžkový pokoj a do poznámky prosím napište žádám doobsazení. Případně nás kontaktujte. Termín a požadavky pro doobsazení:
Kod
Termin
 
 

Program

Město Sárvár se pyšní dvěma prameny léčivé termální vody. První pramen vyvěrá z hloubky 2 000 m o teplotě 83°C a má vysoký obsah soli. Odpařováním se z něj získává tzv. slavná Sárvárská termální krystalická sůl, která je využívána na vanové slané koupele při léčbě pohybového ústrojí, gynekologických a dermatologických onemocnění. Druhý pramen vyvěrá z hloubky 1200 m o teplotě 43°C a zásobuje svojí termální vodou lázně. Obsah této vody je především chlorid sodný, hydrogenuhličitan a neobsahuje síru ani radon. Tato termální voda je vhodná k léčbě onemocnění pohybového ústrojí, rehabilitaci po onemocněních a sportovních zraněních, v případě neurologických potíží a ke koupelím na uvolnění svalstva.
Lázeňský areál o rozloze 5 000 m2 vodní plochy, poskytuje návštěvníkům i služby wellness, fitness centra a světa sauny.

Doprava

doprava autobusem

Ubytování

HOTEL PARK INN****
je propojen s termálními lázněmi krytou vyhřívanou chodbou. Hotel nabízí pokoje standard s možností jedné přistýlky, dále rodinné pokoje (tzn. dva propojené standardní pokoje), které jsou na vyžádání. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, županem, TV-SAT, telefonem, rádiem, trezorem, individuální klimatizací, připojením na internet zdarma, trezorem, minibarem a rychlovarnou konvicí. Některé pokoje mají balkon.
Hotel disponuje také recepcí se směnárnou (bez poplatků), restaurací s venkovním posezením, dětským koutkem, kulečníkem, stolním fotbalem atd. U hotelu je vlastní parkoviště.
HOTELOVÉ SLUŽBY A WELLNESS
Hosté mají neomezený vstup do lázní, do fitness v sektoru lázní dále pak do tělocvičny, kde je možnost aerobiku, step aerobiku, dětského aerobiku, fit ballu, formování postavy, gymnastiky, která je zaměřená na páteř a dechovou techniku, stretching atd. a to vše za profesionální asistence. Možnost léčebných a wellness masáží za poplatek v lázních.
Vnitřních a venkovních bazénů v areálu lázní je celkem 11 a mají teplotu v rozmezí
28 – 38 °C. Od roku 2010 byl v Sárváru otevřen pavilon pro rodiny s dětmi včetně světa miminek.

Stravování

all inclusive servis zahrnuje: 7.00 – 10.00 hod, snídaně formou bufetu, 10.00 – 11.30 hod. branch, 11.30 – 14.00 hod. oběd formou bufetu, 15.00 – 16.30 hod. odpolední snack, 17.30 – 21.30 hod. večeře. V době od 7.00 – 21.30 neomezená konzumace nápojů z automatu (káva, voda, nealko nápoje a džusy), dále nabídka čajů, točené pivo a rozlévaná vína.

Pojištění

zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb.

KOMPLEXNÍ LÉČEBNÉ POJIŠTĚNÍ UNIQA
Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel.
Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5 kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696.
• léčebných výloh (dále LV) pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci včetně případné nákazy COVID-19 v zahraničí s případ. omezením s odkazem na "semafor" a doporučení MZV až do výše 5.000.000 Kč
pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč
pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů i v případě diagnózy COVID 19 či jiné: plnění maximálně do výše 80 % ze stornopoplatku, nejvýše však 15.000 Kč
úrazové pojištění: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč)
poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč
• pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč

Nově je možné sjednat doplňkové pojištění k jakémukoliv komplexnímu cestovnímu pojištění 
 PŘIPOJIŠTĚNÍ COVID 19 TARIF P – rozsah pojištění níže
Náklady na ubytování spojené s umístěním do karantény – maximální plnění 10.000 Kč
- V případě karantény při nákaze pojištěné osoby v zahraničí
- Preventivní karanténa nařízená oprávněným místním orgánem (např. v hotelu, kde klient bydlí, se prokáže nákaza)
Náklady na náhradní dopravu zpět do ČR v případě umístění do karantény při zahraniční cestě – maximální plnění 20.000 Kč
- Karanténa v souvislosti s nákazou klienta
- Preventivní karanténa v souvislosti s nákazou např. někoho z hotelu
Rozšíření pojištění stornovacích poplatků o nesplnění zdravotních podmínek k nástupu do veřejného dopravního prostředku sloužícímu k cestě do zahraničí (letadlo, autobus, vlak)
- Rozšiřuje připojištění stornovacích poplatků (pokud jsou sjednány) o situace, kdy pojištěná osoba doloží, že v ČR, ještě před odjezdem, nebyla vpuštěna do dopravního prostředku s ohledem na zdravotní rizika související s COVID-19 a podezření na onemocnění pojištěné osoby. Pojistné plnění je poskytováno maximálně do výše limitu zvoleného připojištění stornovacích poplatků se stejnou spoluúčastí klienta- Dále je z pojištění hrazena situace, kdy klient doloží, že jel vlastním prostředkem a nebylo mu umožněno opustit ČR na hraniční kontrole země sousedící s ČR s ohledem na nesplnění zdravotních podmínek k vycestování z ČR a podezření na onemocnění pojištěné osoby.
- Preventivní domácí karanténa nebo uzavření hranic nařízením oprávněného orgánu není předmětem pojištění.

Pořadatel: CK A.Ša s.r.o., IČO: 01638114

Zajímavosti

Termální lázně Sárvár


Sárvár je malé příjemné městečko bohaté na kulturně historické památky a turistické pozoruhodnosti. Nachází se v západní části země, 120 kilometrů od Vídně a Štýrského Hradce a 193 km od Budapešti. Sárvár byl od antických dob důležitou křižovatkou vojenských cest; důkazem jeho strategické úlohy je skutečnost, že již před tisíci roky se pyšnil pevností a od 16. století byla tato oblast významným střediskem učenosti a kultury.

Pramen prýštící z hloubky 2000 m poskytuje léčivou vodu o teplotě 83°C obsahující alkalie, chloridy, bróm, jód a četné stopové prvky. Odpařený solný roztok se používá pro léčení astmatu a chorob horních dýchacích cest. Jako koupelová kúra se může s vynikajícími výsledky používat pro léčení poruch pohybového ústrojí, při revmatismu, při neplodnosti, pro pooperační rehabilitace a při potížích vegetativního nervového systému.


Příznačnou stavbou města je středověký hrad Nádasdyvár. Bílá věž se vstupní branou, obloukový most a do nepravidelného pětiúhelníku tvarované vnitřní nádvoří charakterizují renesanční hradní zámek, kdysi obehnaný vodním příkopem a dnes v jeho místech obklopený platanovým parkem. V přilehlém arboretu se na ploše 10 ha nachází nespočet vzácného rostlinstva, více než 350 druhů stromů a keřů, i tisy a duby pamatující více než sto let.

V prosinci roku 2002 otevřel hostům brány nový komplex léčebných lázní a wellness koupelí ne skutečně světové úrovni. Lázně a park o rozloze 55 000 m2 s vodní hladinou přesahující 3600 m2 vítají návštěvníky, kteří touží po oddechu, vzpruze a osvěžení. V tomto náročně vybaveném zařízení se kromě zdravotnických služeb klade velký důraz na poskytování stále populárnějších rekreačních a zdraví utužujících služeb wellness. V lázních si najde pro sebe vhodné služby každá věková kategorie. Osobité služby se nabízejí lázeňským hostům, ale stejně tak se dostane nezapomenutelných zážitků i rekreujícím se rodinám, mládeži a dětem

Od roku 2010 byl v Sárváru otevřen pavilon pro rodiny s dětmi včetně světa miminek.

www.sarvarfurdo.hu

Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu