autokarem hotel Polopenze Zájezdy s lehkou turistikou Zájezdy s turistikou Národní parky a zahrady Památky UNESCO a starověké civilizace
Přidat k oblíbeným zájezdům
Překrásná scenérie jezera a jeho břehů pokrytých olivovými háji, citrusovníky a jasmíny a nad tím vznešené panorama Dolomit, hrady nad vodou, líbezná městečka se středověkými památkami, zahrady a vily, na závěr Verona, město na seznamu světového dědictví lidstva UNESCO.
Poznejte naše Italské puzzle. Program a detail zajezdu
Cena zahrnuje
dopravu autobusem s klimatizací, 5x hotel 3* (2lůžkový pokoj), 5x polopenzi, průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění, lanovky, loď, vstupné (80 €) a vše co není uvedené v odstavci Základní cena zahrnuje
Příplatky
2.800 Kč za 1lůžkový pokoj
660 Kč za lanovku Monte Baldo (nutná rezervace a platba předem min. 1 měsíc předem)
280 Kč za komplexní pojištění
214 Kč za připojištění COVID 19 za příplatek UNIQA P* (Z1)
pobyt u Lago di Garda - Dolomity Brenta - Riva del Garda - Malcesine - Trident - Arco - Sirmione - Verona
Kod
Termin
Počet nocí
Nástupní místa
Cena
 
032-065
16.6 - 23.6.2023
7
Praha a další níže
12 990,-
Po termínu
032-066
20.8 - 27.8.2023
7
Praha a další níže
13 390,-
Po termínu
U tohoto zájezdu je k dispozici služba doobsazení dvoulůžkového pokoje. Níže naleznete podrobnosti.
Pokud máte zájem využít doobsazení a splňujete podmínky zobrazené u termínu pro doobsazení, proveďte prosím klasickou on-line objednávku zájezdu pro jednolůžkový pokoj a do poznámky prosím napište žádám doobsazení. Případně nás kontaktujte. Termín a požadavky pro doobsazení:
Kod
Termin
 
 

Program

1. den: odjezd z Prahy ve 21 hodin, dále Plzeň, transfer do Itálie

2. den: vycházka ve vápencovém pohoří Dolomity, krásné jezero Lago Molveno pod vrcholky masivu Brenta, výlet moderní lanovkou na Pradel, odtud pěší okruh (2 h), jedinečná krajina západních Dolomit - masiv Brenta, jedinečná krajina pohoří s bizarními štíty, sráznými stěnami a rozeklanými vrcholy, přejezd Přejezd panoramatickou cestou nad údolím řeky Sarca a údolím Bellino nad tyrkysovým jezerem Tenno k vodopádům Varone a dojezd na ubytování

3. den: putování v okolí krásného jezera Lago di Garda: procházka podél malebného jezera Lago di Ledro s výhledy na protější majestátné vrcholky Monte Tremalzo a Cima Tuflungo, pěší výlet skalnatou krajinou do lázeňského městečka RIVA del GARDA s historickými památkami

4. den: volno, odpočinek u jezera, koupání

5. den: městečko MALCESINE na břehu Lago di Garda pod pohořím, možnost koupání, polodenní turistika na hřebeni Monte Baldo, možnost výjezdu lanovkou, procházky po horských loukách s panoramatickými výhledy na jezero, Monte Tremalzo a Cima Tuelungo, pro zdatnější putování krásnou přírodou panoramatickou cestou na Cima delle Pozzete (2132 m, nádherné výhledy na Lago di Garda a masívy Brenty a Adamella.

6. den: výlet do města TRIDENT (Trento) s památkami na bohatou historii, kdysi římské Tridentium, místo konání protireformačního tridentského koncilu, raně gotický dóm sv. Vigilia, chrám sv. Petra, Palazzo Pretorio, Torre Civica, ARCO, malebné, přitažlivé městečko na sever od Lago di Garda, kamenné uličky, náměstí, katedrála, možnost výstupu k hradu na skále, výhledy na severní část jezera, údolí řeky Sarca a hory Monte Brione, Monte Stivo a Monde Baldo

7. den: SIRMIONE, městečko na jihu jezera Lago di Garda, pevnost Rocca Scaligera, krásná pobřežní promenáda, termální prameny využívané již Římany, VERONA (UNESCO), město Romea a Julie, vyhlášený antický amfiteátr s vynikající akustikou (každoroční letní operní festival), klenoty architektury - paláce významných rodů a kostely s nádhernou výzdobou (románský San Zeno, dóm, Sant´Anastasia, San Fermo)

8. den: návrat do Prahy ráno


CK si vyhrazuje právo úpravy programu podle počasí.

Doprava

autobusem s klimatizací, možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč) a DVD.

Ubytování

v hotelu 3* v Bussolegno, 2 lůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, televizí, balkónem. Hotel neleží u jezera, má bazén. Koupání je při výletech a ve volný den je zajištěna k jezeru na pláž doprava autobusem.
UPOZORNĚNÍ – POBYTOVÁ TAXA ITÁLIE
Po legislativní změně platné k 1.1.2012, se v Itálii postupně zavádí turistické poplatky v souvislosti s přenocováním v ubytovacích zařízeních v Itálii .
Poplatky jsou průběžně zaváděny ve všech turistických lokalitách. Výše poplatku se pohybují od 1 do 2€ os/noc v 3* hotelích, dle lokality. Při příjezdu proto budete s velkou pravděpodobností vyzváni k úhradě pobytové taxy na recepci ubytovacího zařízení.
Doporučujeme mít tedy připravený drobný obnos ve výši cca 3 € na úhradu.

Stravování

5x polopenze, snídaně formou bufetu a večeře servírované o několika chodech,mezinárodní kuchyně., nápoje nejsou zahrnuty v ceně večeří
Orientační ceny některých potravin: chléb 1 kg: 0,65 €, voda 2 l: 0,45 €, jogurt 200 g: 0,70 €, mléko 1 l: 1,10 €, margarín: 1,90 €, rajčata 1 kg: 1,55 €, paprika 1 kg: 1,60 €, víno 1 kg: 1 €.

Pojištění

zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb.

KOMPLEXNÍ LÉČEBNÉ POJIŠTĚNÍ UNIQA
Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel.
Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5 kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696.
• léčebných výloh (dále LV) pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci včetně případné nákazy COVID-19 v zahraničí s případ. omezením s odkazem na "semafor" a doporučení MZV až do výše 5.000.000 Kč
pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč
pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů i v případě diagnózy COVID 19 či jiné: plnění maximálně do výše 80 % ze stornopoplatku, nejvýše však 15.000 Kč
úrazové pojištění: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč)
poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč
• pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč

Nově je možné sjednat doplňkové pojištění k jakémukoliv komplexnímu cestovnímu pojištění 
 PŘIPOJIŠTĚNÍ COVID 19 TARIF P – rozsah pojištění níže
Náklady na ubytování spojené s umístěním do karantény – maximální plnění 10.000 Kč
- V případě karantény při nákaze pojištěné osoby v zahraničí
- Preventivní karanténa nařízená oprávněným místním orgánem (např. v hotelu, kde klient bydlí, se prokáže nákaza)
Náklady na náhradní dopravu zpět do ČR v případě umístění do karantény při zahraniční cestě – maximální plnění 20.000 Kč
- Karanténa v souvislosti s nákazou klienta
- Preventivní karanténa v souvislosti s nákazou např. někoho z hotelu
Rozšíření pojištění stornovacích poplatků o nesplnění zdravotních podmínek k nástupu do veřejného dopravního prostředku sloužícímu k cestě do zahraničí (letadlo, autobus, vlak)
- Rozšiřuje připojištění stornovacích poplatků (pokud jsou sjednány) o situace, kdy pojištěná osoba doloží, že v ČR, ještě před odjezdem, nebyla vpuštěna do dopravního prostředku s ohledem na zdravotní rizika související s COVID-19 a podezření na onemocnění pojištěné osoby. Pojistné plnění je poskytováno maximálně do výše limitu zvoleného připojištění stornovacích poplatků se stejnou spoluúčastí klienta- Dále je z pojištění hrazena situace, kdy klient doloží, že jel vlastním prostředkem a nebylo mu umožněno opustit ČR na hraniční kontrole země sousedící s ČR s ohledem na nesplnění zdravotních podmínek k vycestování z ČR a podezření na onemocnění pojištěné osoby.
- Preventivní domácí karanténa nebo uzavření hranic nařízením oprávněného orgánu není předmětem pojištění.

Orientační ceny vstupného

Vodopády Varone - 4 €
Lanovka na Monte Baldo - 19 € zp.,
VERONA: kostely (sdružené vstupné do 5 kostelů) - 6 €,
VERONA: Dům Julie - 6 €, Torre dei Lamberti - výtahem - 6 €
VERONA: Aréna - 6 €
Castelvecchio: 6 €.
SIRMIONE: hrad - 4 €, římská vila - 4 €
SIRMIONE: okružní plavba lodí 0,5 hod. - 8 €,
Lanovka Molveno – Pradel: 11 € zpáteční
MALCESINE, hrad – 7 €.
TRIDENT: hrad – 7 €
Celková orientační částka na vstupy je 80 €.

Měna

euro

Pořadatel: Mayer a Crocus, s. r. o., IČO: 25622706

Poznámky

Důležité osobní věci
Doporučujeme s sebou redukci do zásuvky, nelze použít naše elektrické spotřebiče. Jedny pohodlné bytelnější boty na pěší turistiku. Doporučujeme nepromokavou větrovku a dlouhé kalhoty, svetr nebo mikinu, plavky, koupací čepici, klobouk a brýle proti slunci, krém na opalování s vyšším ochr. faktorem, deštník, pláštěnka. Základní léky - acylpyrin, endiaron, paralen, léky proti bolesti hlavy, jodisol apod. a léky trvale užívané.

Lago di Garda - Dolomity Brenta - Riva del Garda - Malcesine - Trident - Arco - Sirmione - Verona

Největší italské jezero, umístěné v podhůří Alp a přitom s velmi příjemným klimatem, patří k oblíbeným místům pro rekreaci. Pro malé i velké návštěvníky vznikly nedaleko městečka Sirmione atraktivní zábavní parky Gardaland a Canevaworld.

zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu