← Zpět

Villa Kerylos - sezóna 2021, 2022

Jen málokdy se stane, že se představy stavebníka a architekta zcela prolnou a ztotožní. Tady k tomu došlo a vznikla nádherná stavba. Stavebník archeolog Theodore Reinach se specializací na helénistické období a architekt E.Pontremoli vytvořili umělecké dílo. Víceméně jde o rekonstrukci řecké vily z Délosu z 2.století př.n.l. Za použití ušlechtilých materiálů - carrarský a další mramor, alabastr, exotická dřeva, slonová kost, bronz, vznikla v letech 1902 až 1908 úžasná stavba. Vila Kérylos (v překladu mořská vlašťovka) zachovává prostorové rozvržení řecké vily, ale využívá všech moderních vymožeností, dovedně ukrytých pod panely. Při prohlídce čekáte, kdy se vedle vás objeví muž v chitonu a promluví plynou řečtinou. Po smrti majitele 1928 zdědil objekt Institut de France a dnes je zde přístupné muzeum.

zobrazit seznam již odjetých termínů zájezdů 2021

Využijte slevy na zájezdy 2021.

Villa Kerylos - výpis zájezdů 2021:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Villa Kerylos - výpis zájezdů 2022:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Villa Kerylos - výpis odejetých termínů 2021:

Karneval květů v Nice a festival citrusů v Mentonu 2021 (A12-21)

5denní zájezd, doprava autokarem | Francie
Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 2x hotel, průvodce, pojištění CK

Kód
Termín
Cena
 
 
011-020
25.2.21 - 1.3.21
6 990,-
Objednat Poptat Odjeto
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu