← Zpět

Marqueyssac - sezóna 2023, 2024

Zámek a zahrady Marqueyssac vznikly na skalním hřebeni v údolí řeky Dordogne. Zelené zahrady získaly svou nynější podobu v 19. století - roku 1861 je nechal zřídit tehdejší vlastník zámku Julien de Cerval. Charakteristickou podobu jim dodává množství nízkých stromků a keříků sestříhaných složitě do zvláštních tvarů - vlnících se živých plotů, koulí a různých oblých útvarů. Jedná se o dřeviny vhodné pro výsadbu na chudých vápenitých půdách - středomořské duby, montpelierský javor, planiku, habr, dále např. lípa, platan, jilm, pěstují se tu vonné byliny - rozmarýn a svatolína, v srpnu se objevují barevné bramboříky. V zahradách jsou také různé romantické budovy, pavilónky, kapička a kalvárie a otvírá se z nich úžasný výhled na údolí Dordogne.

zobrazit seznam již odjetých termínů zájezdů 2023

Využijte slevy na zájezdy 2023.

Marqueyssac - výpis zájezdů 2023:

Gaskoňsko, zelené srdce Francie a kanál du Midi 2023 (A22-23)

9denní zájezd, doprava autokarem | Francie
Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 6x hotel, průvodce, pojištění CK

Kód
Termín
Cena
 
 
031-033
22.7.23 - 30.7.23
16 990,-

Marqueyssac - výpis zájezdů 2024:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Marqueyssac - výpis odejetých termínů 2023:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu