← Zpět

Compiègne - sezóna 2021, 2022

Zámek Compiègne byl vystavěn pro Ludvíka XV. a dokončen za Ludvíka XVI, později se stal oblíbenou rezidencí císaře Napoleona i Napoelona III. Prohlídka zahrnuje reprezentační a soukromé komnaty, k nimž patíř např. přepychové ložnice císaře Napoleona a Marie Luisy. K zámku přiléhá Muzeum druhého císařství, Muzeum císařovny a také Muzeum auta s expozicí kočárů, byciklů a prvních automobilů. Ve městě Compiègne zajali roku 1430 Angličané Johanku z Arku. V nedalekém Compiegneském lese najdeme památku na další historickou událost - repliku železničního vagónu, v němž bylo na mýtině 11. listopadu 1918 podepsáno příměří s Německem, které je považováno za konec 1. světové války. Compiegneský les býval královským loveckým revírem a je to místo jako stvořené k procházkám pod buky a duby...

zobrazit seznam již odjetých termínů zájezdů 2021

Využijte slevy na zájezdy 2021.

Compiègne - výpis zájezdů 2021:

Pikardie, toulky v Ardenách, koupání v La Manche 2021 (A7-21)

7denní zájezd, doprava autokarem | Francie
Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 4x hotel, průvodce, pojištění CK

Kód
Termín
Cena
 
 
011-014
30.6.21 - 6.7.21
10 990,-

Compiègne - výpis zájezdů 2022:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Compiègne - výpis odejetých termínů 2021:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu