← Zpět

Villa Romana del Casale - sezóna 2020, 2021

Jde o pozůstatky římské vily, postavené začátkem 4.století na pozůstatcích starší vily z 2.století. Celý komplex staveb je seskupený kolem centrálního peristylu a je orientovaný podél 3 os. Vila byla centrem rozsáhlého velkostatku – jak se tehdy říkalo latifundia. Zničili jí Visigóti a ruiny pak překryl ve 12.století rozsáhlý sesuv půdy. Některé části sice stále vyčnívaly na povrch, ale výzkum a vykopávky začaly až 1929 a trvaly do roku 1960. Větší část vily není dosud odkryta. Zachovaly se především nádherné mozaiky – jde o největší a nejbohatší komplex římských mozaik na světě. Například tzv. Velká lovecká mozaika je 160 m dlouhá. Právem je tedy tato vila zařazena do památek UNESCO.

zobrazit seznam již odjetých termínů zájezdů 2020

Využijte slevy na zájezdy 2020.

Villa Romana del Casale - výpis zájezdů 2020:

Cena zahrnuje:

letenku Praha–Catanie-Praha, letištní poplatky včetně odbaveného zavazadla, dopravu místním autobusem, 7x hotel s polopenzí, průvodce, pojištění CK

Kód
Termín
Cena
 
 
001-098
12.9.20 - 19.9.20
26 990,-

Villa Romana del Casale - výpis zájezdů 2021:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Villa Romana del Casale - výpis odejetých termínů 2020:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu