← Zpět

TRONDHEIM - sezóna 2021, 2022

Je třetím největším městem Norska a centrem kraje Sør-Trøndelag. Založil jej roku 997 Olaf Tryggvasson jako nové hlavní město svého království. Město se brzy stalo náboženským centrem země s katedrálou Nidaros zasvěcenou patronu Norska svatému Opatovi. Trondheim byl hlavním městem země až do 13. století a později i významným obchodním centrem. Vedle katedrály a Arcibiskupského paláce s pokladnicí můžete navštívit třeba pevnost Kristiandsen nad městem, sídlo norské královské rodiny Stiftsgården nebo Kunstmuzeum s nádhernou sbírkou moderního umění. Nebo se jen tak procházet ulicemi, vychutnávat atmosféru a užívat si náladu tohoto asi nejpůvabnějšího norského města.

zobrazit seznam již odjetých termínů zájezdů 2021

Využijte slevy na zájezdy 2021.

TRONDHEIM - výpis zájezdů 2021:

Velký okruh Norskem, Lofoty a Vesteråly 2021 (A108-21)

15denní zájezd, doprava autokarem | Norsko
Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 11x ubytování, 4x snídani, trajekt Rostock – Trelleborg, trajekt Gedser - Rostock, trajekt na Lofoty a vnitrostátní trajekty, průvodce a pojištění CK

Kód
Termín
Cena
 
 
012-186
14.7.21 - 28.7.21
24 990,-

TRONDHEIM - výpis zájezdů 2022:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

TRONDHEIM - výpis odejetých termínů 2021:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu