← Zpět

Salins-les-Bains - sezóna 2024, 2025

Díky nalezištím soli bývalo toto pěkné historické město v údolí Vallée de la Furieuse ve středověku druhým největším městem kraje. Sůl se zde těžila déle než 1 200 let, až do roku 1962. Unikátní je areál solných dolů ze 13. století - v rozsáhlých podzemních prostorách se zachoval hydraulický mechanismus k odčerpávání slané vody, který je dodnes funkční, i místnost s topením, kde se potom odpařováním vody získávala sůl. Doly jsou společně s objektem nedalekého Královského solivaru v Arc-et-Senans zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. Od poloviny 19. století je využíváno též léčebných účinků slaných termálních vod. Vznikly zde termální lázně s nabídkou solných koupelí, masáží, jakuzzi, bahenních lázní a různých wellness procedur.

zobrazit seznam již odjetých termínů zájezdů 2024

Využijte slevy na zájezdy 2024.

Salins-les-Bains - výpis zájezdů 2024:

Burgundsko, Champagne, příroda, víno a katedrály 2024 (A19-24)

7denní zájezd, doprava autokarem | Francie
Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 4x hotel, průvodce, pojištění CK

Kód
Termín
Cena
 
 
041-028
8.7.24 - 14.7.24
13 590,-

Salins-les-Bains - výpis zájezdů 2025:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Salins-les-Bains - výpis odejetých termínů 2024:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu