← Zpět

Pitigliano - sezóna 2022, 2023

Město v jihovýchodním cípu Toskánska s pradávnou minulostí - leželo v kraji Etrusků a nacházejí se tu stopy po etruském osídlení, hrobky, sklepy a především podivuhodné cesty vytesané do skal - vie cave s vysokými stěnami. K podobě města výrazně přispívají oblouky bývalého akvaduktu. Historické jádro se vypíná na skalním ostrohu a bývalo zde židovské ghetto, na nějž upomíná židovské muzeum s původními místnostmi využívanými jako škola, lázně, vinné sklepy aj. Archeologické nálezy jsou uchovány v muzeu v Paláci Orsiniů (lze si prohlédnout též částečně zařízené palácové interiéry), pod městem se rozkládá archeologický park pod širým nebem. V okolí Pitigliana se vyrábějí dobrá vína, především židovské víno vzniklé košer postupem, bílé Bianco di Pitigliano DOC a červené ze Sovany.

zobrazit seznam již odjetých termínů zájezdů 2022

Využijte slevy na zájezdy 2022.

Pitigliano - výpis zájezdů 2022:

Jižní Toskánsko a kraj Etrusků Lazio 2022 (A53-22)

7denní zájezd, doprava autokarem | Itálie
Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 4x hotel 3*, 4x snídani, průvodce, pojištění CK

Kód
Termín
Cena
 
 
021-075
15.8.22 - 21.8.22
11 990,-
V
Objednat Poptat Vyprodáno

Pitigliano - výpis zájezdů 2023:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Pitigliano - výpis odejetých termínů 2022:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu