← Zpět

Périgueux - sezóna 2021, 2022

Historické město se středověkým jádrem, středisko kraje Périgord. Dominantou je katedrála St-Front, největší v jihovýchodní Francii. je původem románská, ale v 19. století byla poněkud drasticky upravena P. Abadiem a dpolněna kupolemi a kuželovitými střechami. Tentýž architekt vybudoval později v podobném duchu pařížskou baziliku Sacré-Coeur. Nejstarší čtvrť La Cité vznikla z galořímské osady Vesunna, z níž se dochovaly zbytky chrámu, arény a římské vily. Archeologické nálezy jsou k vidění v Muséé du Périgord, které je též jedním z nejobsažnějších muzeí pravěku ve Francii; nejstarší exponáty jsou staré 70 000 let. V Périgueux se konají rušné trhy, na nichž se nabízí místní speciality - lanýže, uzeniny a périgordské koláče.

zobrazit seznam již odjetých termínů zájezdů 2021

Využijte slevy na zájezdy 2021.

Périgueux - výpis zájezdů 2021:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Périgueux - výpis zájezdů 2022:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Périgueux - výpis odejetých termínů 2021:

Gaskoňsko, zelené srdce Francie a kanál du Midi 2021 (A22-21)

9denní zájezd, doprava autokarem | Francie
Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 6x hotel, průvodce, pojištění CK

Kód
Termín
Cena
 
 
011-033
24.7.21 - 1.8.21
15 490,-
Objednat Poptat Odjeto
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu