← Zpět

Hortobágy - sezóna 2020, 2021

Národní park Hajdúcka mezi Tisou a Debrecenem - nejstarší a největší (822 km2) národní park Maďarska. Rozkládá se ve Velké uherské nížině (Alföld), karpatské předhlubni vyplněné nejprve třetihorními mořskými sedimenty. Je to nekonečná rovina s drsným klimatem - málo vody a hodně slunce, někdy se ukáže i fata morgána (délibab). Step se nazývá pusta. Najdete v ní rákosové domky, typické vahadlové studně, vzácnou flóru a faunu, poznáte kulturu pastevců (csikósok) a kovbojů (gulyások). Petőfi přirovnal pusztu k „moři nesmírnému, zelenému“. Při projížďce drožkou můžete pozorovat jezdecké umění hajdúků a vidět stáda divokých koní, bílého asijského dobytka a rohatých ovcí racka, kudrnatých stepních prasat mangalica i divokých buvolů, ale také krkavce a stepní pastevecké psy kuvacs. Největší slavnosti jsou Vesnické dny, gulášová soutež, Mostová slavnost a Mezinárodní jezdecké slavnosti.

zobrazit seznam již odjetých termínů zájezdů 2020

Využijte slevy na zájezdy 2020.

Hortobágy - výpis zájezdů 2020:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Hortobágy - výpis zájezdů 2021:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Hortobágy - výpis odejetých termínů 2020:

Maďarsko, víno, přírodní parky a termální lázně 2020 (B1-20)

6denní zájezd, doprava autokarem | Maďarsko
Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 3x hotel/penzion s polopenzí, průvodce, pojištění CK

Kód
Termín
Cena
 
 
001-324
5.5.20 - 10.5.20
9 790,-
Objednat Poptat Odjeto
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu