Vídeň - ZOO Schönbrunn

Zoologická zahrada ve Vídni leží v překrásném parku zámku Schönbrunn. ZOO Schönbrunn má velkou tradici, protože byla oficiálně otevřená již v roce 1752. Mezi prvními návštěvníky byl sám císař František Štěpán Lotrinský (manžel Marie Terezie), který ji založil. Nyní je domovem pro cca 500 druhů zvířat z různých koutů naší planety. Jsou zde k vidění nejen exotická zvířata, ale i místní divoká zvířena. Uvidíte zde např. pandy, koaly, orangutany, gepardy a mnoho dalších. V této unikátní ZOO se mísí kouzlo historie a tradice s moderními prvky.

ZOO Schönbrunn je mnohými považována za nejlepší a nejhezčí Zoo v Evropě, tak se přijďte přesvědčit sami, zda je to pravda!

Nabídku zájezdů cestovní kanceláře GEOPS do Vídně najdete na www.rakousko.geops.cz/viden.  

Související zájezdy

Související destinace

Vídeň

Vídeň

Vídeň - rakouská metropole na Dunaji, odedávna průsečík různých vlivů a kultur. Město proslulé uměním a festivaly, město elegantních kaváren. Setkáme se tu jak s nostalgickými připomínkami staré monarchie, Marie Tereze a Františka Josefa, tak s pozoruhodnou moderní architekturou a výstavami umění od Klimta a Schieleho po současnost. Skvostná katedrála, císařské zámek Hofburg a Schönbrunn, Belvedér se zahradami, moderní Donauinsel, barevné Hundertwasserovy domy, galerie Albertina a MUMOK... A také oblíbené velikonoční a adventní trhy.

Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu